Seluvi/Bojeu duydunuzmu?

lilapause

Yeni Üye
Üye
Seluvi/Bojeu duydunuzmu?
Merhaba Melekler;

Benim sorunum bölgesel olduğu için diyetle kilo veremiyorum ama radyoda inceltici bir kremden bahsediolar Bojeu yeni çıkmış ben denemek istiyorum, ithalatçı firmayı aradım yurt dışından yeni ithal ediliyormuş ve etkisi klinik testlerle kanıtlanmış nerdeyse %80 oranında başarıya ulaşılıyormuş. Birde 30 Kasıma kadar telefonla siparişlerde bir alana bir bedava kampanya yapmışlar.
bir diğer sorunum ise selülitler. Seluvi diye bir selülit kremi yine aynı ithalatçı firmaya aitmiş ve aynı kampanya bu ürün için de geçerliymiş. Biraz araştırdım ve karşıma alttaki gibi bir makale çıktı;

Pek yakında piyasaya sürülecek olan ithal Selülit kremin ithalatçısından aldığımız bilgiler, bayanların çok ilgisini çekeceğe benziyor. İlk 2 kullanımda selülitleri yarı yarıya ortadan kaldırmayı vaat ediyor.
'Kadınlar için tarihin en önemli buluşu' olarak gösterilen Seluvi isimli krem, pek yakında Türkiye'de 100 TL civarı satışa çıkacağı belirtilmektedir. Kremin içindeki bitkisel kök hücrelerinin portakal kabuğu görüntüsüne yol açan güçsüz ve hareketsiz deri hücrelerini harekete geçirdiği ve böylece de cildi sıkılaştırdığı iddia ediliyor. Ön sipariş'e açılan Seluvi krem ilk bir haftada 50 binin üzerinde sipariş almış bulunmakta. İthalatçısı, 'Piyasadaki birçok selülit kreminin etkisi deneylerle kanıtlanmış değil. Ancak bizim ürünümüzün etkisi bilimsel araştırmalarla ispatlandı` dedi. Seluvi, ilk 2 uygulamadan sonra selülit görüntüsünü yüzde 47 oranında azaltıyor. Beş hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında bu oran yüzde 70`e kadar yükselebiliyor. Kadınların yüzde 85`inde karın, kalça ve bacak bölgesinde selülit görüldüğü tahmin ediliyor. Selülit, bu bölgelerdeki deri kök hücrelerinin zayıf ve hareketsiz hale gelmesi yüzünden ortaya çıkıyor. Kök hücreler kendilerini yenileme özelliklerini yitiriyor, yağ hücreleri giderek genişliyor ve toksinler bu bölgelerde hapsoluyor. Krem, bitki embriyolarından elde edilen kök hücreler ve bitki yağları içeriyor. Etkisini sadece 2 kullanımda gösteriyorsa kremi geliştirenler Nobel ödülü almayı hak ediyorlar. İthalatçı firma, bu karışımın kadınlarda sorunlu bölgelerin 20 yaşlarındaki haline geri döneceğini öne sürüyor.
(www.uzmantabip.com sitesinden alıntıdır.)

Siz hiç duydunuzmu yada araştırdınız mı? Bilgisi olan varsa beni de bilgilendirirse sevinirim. Acil yardıma ihtiyacım var.

Ya ne ürünmüş arıyorum telefonlar sürekli meşgul, sonunda ulaştım çok talep varmış ürünlere zaten yurt dışında kullanılıyormuş formülü. Ben de alıcam kesin.

Geri