gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Semercioğlu'ndan Ayşe'ye cevap!

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

cengiz semercioğlu, ayşe özyılmazel, ali taran, köşe yazısı, semercioğlunun yazısı ilgili bilgiler burada melekler

Ayşe Özyılmazel twiterdan cengiz semercioğluna zalim deyince Semercioğlu'da zehir zemberek cevap vermiş melekler. Sizce kim haklı?

Ayşe'ye...

Kural 1: Sansasyonel aşklar yaşayıp, sansasyonel evlilikler yapacaksan, hakkında sadece olumlu yazılmasını bekleme, hayal kırıklığına uğrarsın.
    Mesela, diyelim ki, faraza, örneğin; ani bir kararla ben ve Hülya Avşar evlenmeye karar versek...
    Havuzlara atlasak...
    Fotoğraflar çektirsek...
    Zıplasak, hoplasak...
    Çılgınlık bu ya, kameralar önünde öpüşmeye doyamasak...
    Bilirim ki, bizim bu halimizi de yerden yere vuracak birileri çıkar...
    Canımı yakarlar, dedikodumu yaparlar.
    Ya bunu göze alıp yaparsın çılgınlığını... (O zaman da kimseye kızma hakkın olmaz.)
    Ya da hiç böyle ortalığa saçılmadan, sessizce evlenirsin...
    Ama hem herkesten çılgın olayım hem de sadece alkışlanayım olmuyor işte...
    Kural 2: “Yayın yönetmenine sırnaşmadım, mini etek giymedim diye bir yıl maaşıma zam alamadım” diyerek, eski yayın yönetmenleri zan altında bırakılmaz. Bırakılırsa, “Öyleyse köşe kapmak için ne yaptın” diye kafa çıkarılmasına zemin hazırlarsın.
    Madem Ayşe Özyılmazel, beni zalim ilan ederek dostluk ilişkisini bitirdi, kendisini güzel bir Özdemir Asaf şiiriyle uğurluyoruz:
    Aşka gönül ile düşersen yanarsın.
    Zeka ile düşersen kavrulursun.
    Akıl ile düşersen çıldırırsın.
    Duygu ile düşersen gülünç olursun.
    Aşka düşmezsen kalabalığa karışırsın, ezilirsin. Sersem sersem bakınıp durma bir yol seç.
    (Şiirin adı da çok güzeldir: Yuvarlağın Köşeleri)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    alllahım koptum ezmesinler şu kızı :D :D :D :D

Semercioğlu'ndan Ayşe'ye cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru-Cevap

Soru-Cevap

Soru;Bir kadın kocasını milyoner yaparmı? Cevap;Kocası daha önce milyarderse evet.. Soru;Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap;İkiside pireyi deve yapar. Soru;Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap;Biri çekilir,diğeri hiç çekilmez. Soru;Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap;Duvar saati hiç olmazsa arada bir durur.
  2. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  3. enteresan cevaplar

enteresan cevaplar

ünlü çiftimiz bergüzar korel ile Halit Erginç artık aşklarını kameralr önünde yaşamaktan pek çekinmeselerde olaya değişik bi bakış açıları olduğunu dile getirdiler.... 'YAZILI BASIN SORUN DEĞİL!' BERGÜZAR KOREL İLE HALİT ERGENÇ’İN “BİNBİR GECCE” DİZİSİNDE BAŞLAYAN AŞKLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.. Önceki gecce Levent Yüksel’in bir mekanda verdiği konsere giden sevgililer, ünlü sanatçının...
  4. Cevaplarınızı bekliyorum!

Cevaplarınızı bekliyorum!

Selam kızlar, ben hamile kalmak istiyorum yeni başlıyoruz denemelere. Bi an önce olsun istiyorum galiba :) sabırsız biriyimdir. Yumurtlama dönemime daha çok var. Adetim çarşamba günü olacak adet olana dek hamile kalma ihtimalim çok mu düşük ya da adet öncesi haftada hamile kalan meleklerimiz oldu mu? yardım ederseniz sevinirim.:utan:
  5. Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

cengiz semercioğlu ayşe özyılmazel yazısı ayşe özyılmazel, cengiz semercioğlunun yazısı, cevabı, neler yazdı, zalime cevap, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün kü twitter mesajında Ayşe Özyılmazel ,gazeteci Cengiz Semercioğlu'nu zalim ilan etmişti. Eh,Cengiz bey de fazla gecikmedi,cevabını verdi.Yazısını aynen yayınlıyoruz; Ayşe'ye... Kural 1: Sansasyonel...

Sayfayı Paylaş