gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Semiramis Pekkan Senden Vazgeçemem Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Semiramis Pekkan Senden Vazgeçemem Şarkı Sözü istiyorum kızlar bu şarkının sözlerini yazın :)

2. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    işte canım semiramis pekkan'ın senden vazgeçemem şarkı sözleri
    Yok yok diyemem, darılıp gidemem

Senden vazgeçemem, vazgeçemem ben
    Başka bir sevgili sevemem, istemem
    Senden vazgeçemem, vazgeçemem ben
    Kapıldım aşkın seline, razıyım bütün herşeye
    Esirin oldum bir kere sevgilim diye
    Bir sevda oldun gözümde, dilimdesin her sözümde
    Ilık nefesin bir alev seven gönlümde
    Başka bir sevgili sevemem, istemem
    Senden vazgeçemem, vazgeçemem
    ben

Semiramis Pekkan Senden Vazgeçemem Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

ajda pekkan şarkı söleri arada sırada şarkı sözleri ajda pekkan resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Süper Star Ajda Pekkan her haliyle süper melekler :D:D hem şarkıları hem fiziği hem giyimi herşeyi ile bambaşkadır süper Star Ajda Pekkan. Geçtiğimiz ay evini Huzur evine dönüştüren ve adından daha da çok söz ettiren süper starın sizler için Süper şarkısı olan Arada...
  2. Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan Arada sırada şarkı sözleri Ajda Pekkan'ın en sevdiğim parçalarından biri olan Arada Sırada adlı şarkının sözlerini, benim gibi bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz ve Melek'lerimiz için paylaşıyorum :) Arada Sırada Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara...
  3. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini yazın bayılıyorum bu şarkıya
  4. Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Türk pop müziğinin muhteşem seslerinden Ajda Pekkan ve onun uzun bir süre dillerden düşmeyen şarkısı Yakar Geçerim. Umarım beğenirsiniz... Yine yüzünden düşen bin parça. Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun. Eğer bıçak kemiğe dayandıysa, Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun. Akıl karı değil ızdırabın böylesi. Bu aşk değil esaretin ta kendisi. Ben senin yerinde olsam, Ufak ufak uzarım...
  5. Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Sen yine benim aşkım olmayacaksan Yaktığın kadar yakarım canını Yakarım canını, yakarım canını Sen sonunda beni gelip alacaksın O gün aşk deliliktir anlayacaksın Aşk bu oyun değil anlayacaksın Ağlayacaksın arayacaksın Aşk bu oyun değil ağlayacaksın Arayacaksın...

Sayfayı Paylaş