gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sempatik hotel güneş FOÇA

Konu, 'Tatil Beldesi Resimleri' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

güneş otel foça foça otel güneş eski sempatik Ismet Pasa mah. 163. sk. no/10 Eski Foça Eski Foça - Foça - İzmir 0232-8121915 8122195 8125175 - 0 - 0232-8121915 [​IMG] Tarih ve Doganin içiçe oldugu Foça'da, denize uzakligi 50.m olan Otelimizin odalarinin hepsi balkonludur (bazilari deniz manzarali)otelimizde her odada kablosuz internet wireless lan mevcuttur.

Dus, WC, kalorifer, tv. digital uydu alici telefon, FM Radyo ve Klimali odalarimizda aile atmosferi içinde, profesyonelce, adina layik bir sekilde sizleri misafir etmekten mutluluk duyacagiz.

ODALAR
    [​IMG][​IMG]

FOTOĞRAFLAR
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ÇEVRE
    [​IMG]Şirin bir Ege kenti olan Foça binlerce yıllık bir tarihi geçmişe sahip olmasının yanısıra doğa harikası koyları, her zaman taze deniz ürünleri sunan balıkçı lokantaları ve giderek "butik bir tatil beldesi" olarak anılmayı hakkedecek kadar temiz ve şirin bir tatil beldesi.

Yaz veya kış yılın her mevsiminde Foça sizi bekliyor

ULAŞIM
    Izmir-Çanakkale karayolunun 39.ncu km.sinden sonra 26 km.lik yol izlenerek Foça’ya ulasilir.

Izmir-Foça arasinda karsilikli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Foça - Izmir 70 Km
    Foça- Airport 75 Km
    Foça - Efesus 140 Km
    Foça - Pergamon 80 Km
    Foça - Sardes 50 Km
    Foça - Pamukkale 230 Km
    Foça - Troy 230 Km

sempatik hotel güneş FOÇA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  2. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  3. Sempatik diz boyu elbiseler

Sempatik diz boyu elbiseler

dizde elbise modelleri diz boyu elbiseler dizde elbiseler diz boyu elbise modelleri Köylü kızı güzelliğinde,doğa şirinliğinde sempatik minnoş elbiseler...
  4. Sempatiğim.. İsmail Hacıoğlu..

Sempatiğim.. İsmail Hacıoğlu..

ismail hacıoğlu ismail hacioglu hacıoglu Heyyytt be alem delikanlı görsünnn :) Görsün görsünde benim Aşkitom Serhatım görmesin o ayrı hahaha Çok şeker ama ya baksana istediği an yakışıklı karizmatik istediği an ise tatlı sempatik olabiliyor ya :D Şüphe dizisinde oynaması konusunda ise gerçekten sevindim onu tekrar dizilerde görmek güzel..
  5. Sempatik Sözler

Sempatik Sözler

Sempatik Sözler lazım bana umarım sizden yeni ve güzel Sempatik Sözler çıkar kızlar.

Sayfayı Paylaş