gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şems Arslan'dan Cilt Lekelerini Açmaya Yardımcı Peeling Tarifi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt lekeleri için, cilt lekeleri için peeling, cilt bakımı
    Sevgili melekler, Melek programında ekranlara gelen Dr.Şems Arslan'dan cilt lekelerini açıcı bir peeling tarifi sunuyoruz sizlere. Program esnasında bir konuğa bu uygulamayı yapan ve lekelerin açıldığını herkesin hayretle izlediği bu peelingin tarifi ise şöyle...

cilt-lekeleri.jpg

2. AyseOda

AyseOda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Melekler;
    Bu peeling için size bir güzellik salonu önere bilirim şahsen ben çok memnun oldum, sizede taviste ederim.Güzellik salonunun adı Dr.NuranGüzellik Salonu. Yerleri floryada. Yeni sezonda gerçekten iyi indirim yapmışlar.Gerçekten çok uygun tavsiye ederim.

Yönetimin Notu: Sitemizde linkli ya da linksiz reklam yapmak yasaktır. Tavsiyeleriniz reklam kıvamında olmamalıdır. Verdiğiniz linki siliyor, bundan sonra kurallara uyacağınızı ümit ediyoruz.
    Sevgiler...

Yönetim adına TİTAN

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ekim 2013
Şems Arslan'dan Cilt Lekelerini Açmaya Yardımcı Peeling Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkisel cilt kremi -tonik - temizleme sütü ve peeling tarifleri

Bitkisel cilt kremi -tonik - temizleme sütü ve peeling tarifleri

bitkisel tonik doğal cilt kremi Kozmetik reyonlarında görüpte, cilt güzelliğiniz için bir ton para verip aldığınız o kozmetik ürünlerden farksız ve belkide daha etkileyici bakımlara sahip olan ev yapımı bitkisel tariflerimiz var Melek'ler:) İşte size bitkilerle cilt toniği, krem, temizleme sütü ve peeling tarifi! Limon Toniği 1 çay bardağı votka ile 1 limon suyunu karıştırın, şişeye...
  2. Cilt Lekelerine Limon Maskesi tarifi

Cilt Lekelerine Limon Maskesi tarifi

Cilt Lekeleri İçin Limon Cilt Lekelerine Limon Maskesi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yüzünüzde oluşan ve geçmekte inat edinen cilt lekeleri için faydalı öneriler konularımıza bir yenisini ekliyor ve sizlere cilt lekeleri için limon maskesi tarifini veriyoruz arkadaşlarım. Güzelleşmek için doğal yöntemler arayan bütün arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Yüzümüzde...
  3. Achromin-Leke Açmaya yardımcı Krem ile güneş lekelerinden korunuyorum

Achromin-Leke Açmaya yardımcı Krem ile güneş lekelerinden korunuyorum

KULLANIM ŞEKLİ Temiz ve kuru cilde dairesel masaj hareketleriyle krem iyice emilene kadar sabah ve akşam olmak üzere günde iki uygulanır. ÖNERİ Üründen maksimum etki alabilmek için Achromin serisindeki diğer ürünlerle birlikte ve düzenli olarak en az 6 hafta kullanılması tavsiye edilir. MİKTARI...
  4. Şems Arslan'dan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi

Şems Arslan'dan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi

şems arslan cilt maskesi, cilt maskesi tarifi, şems arslan cilt lekeleri için maske Sevgili melekler, Melek adlı programda ekranlardan tanıdığımız Güzellik Uzmanı Şems Arslan'dan cilt lekelerine iyi gelecek bir maske tarifi paylaşıyoruz sizlerle. İzlemeyenler ve unutanlar için işte malzemeler... Malzemeler Yarım çay bardağı maydonoz Yarım çay bardağı bal yarım çay bardağı limon suyu...
  5. Pervin Bulgak'tan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi!

Pervin Bulgak'tan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi!

cilt lekeleri için maske, pervin bulgaktan cilt maskesi, pervin bulgaktan cilt lekelerine maske tarifi Sevgili melekler, güneş lekeleri pek çok kadının derdi. Güneş ya da çeşitli sebeplerle oluşan bu lekeler için Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak'tan harika maske tavsiyelerimiz olacak. Sürekli olarak gizleme isteği uyandıran bu lekelere karşı işte özel karışım tarifleri... Pervin Bulgak;...

Sayfayı Paylaş