gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

şemsiyelerinizi açın!!!avatar yağmuru başlıyor=)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: şemsiyelerinizi açın!!!avatar yağmuru başlıyor=)

birisinde haç işareti varr

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şemsiyelerinizi açın!!!avatar yağmuru başlıyor=)

paylasım için saol

şemsiyelerinizi açın!!!avatar yağmuru başlıyor=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şemsiyeler

Şemsiyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. imza yağmuru başlamıştır!şemsiyelerinizi açınn

imza yağmuru başlamıştır!şemsiyelerinizi açınn

Forum sitelerinde ve profilinizin altın da kullanabileceğiniz resimli ve yazılı imza örneklerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  3. Şemsiyeleri Hazırlayın Yağmurlar Başlıyor

Şemsiyeleri Hazırlayın Yağmurlar Başlıyor

Bir süreden bu yana etkili olan sıcak hava, yerini yağışa bırakacak. Bir süredir etkili olan sıcak hava yavaş yavaş yurdu terk ediyor. Yarından itibaren Marmara ve Karadeniz’de sıcaklık 3 ila 5 derece azalacak. Yağmur bekleniyor. İstanbul’da hava az bulutlu, yarın poyraz kuvvetlenecek. Poyrazla birlikte sıcaklık düşmeye, hava bulutlanmaya başlayacak. Ankara ve İzmir’de sabahları oluşan pus...
  4. Yağmurla ilgili süper avatarlar

Yağmurla ilgili süper avatarlar

yagmurla ilgili resimler yağmurla ilgili resimler yağmur manzaraları yağmurla resim Yağmurda ışlanarak yürümeyi çok seviyorum... Ne yazık ki annem bazen buna izin vermiyo... Ama doğa olayları arasında en sevdiğim yağmur !!!! Aslında kendimi sürekli Alacakaranlıktaki Bella ya benzetirken Bella nın yağmuru sevmemesiyle benim sevmem arasındaki fark oldukça açık :dil:...
  5. bebekli şemsiyeler

bebekli şemsiyeler

Yağmurlu havalarda bu şemsiyeleri kim kullanmak istemezki.Özellike çocuklar tarafından tercih edilen bu şemsiyeler, ruhu çocuk olanlar içinde çok ideal:tik: kırmızı tam benim rengim onu ben alabilirm:hıms:

Sayfayı Paylaş