gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sen affetsende sözlerimi......

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Ben üşürken yaz sıcağının ortasında sen ısınıyosun o şehirde O'nun yanında!.. Duyun feryadımı!Dinmedi hiç kanayan yara!Sözlerime bakma kirletemezdim seni asla!Olmadı!Olamazdı ki ama!.. Gözlerimden akan yaş denizlere karışsın yağmur olsun damlasın o yüzüne.Hissedebilirmisin bu sancıyı!Anlayabilirmisin sen bu acıyı!Anlatamadım anlayamadın sende.Tek bi avuntum yokki!Büyüdüm ben peşinde koşuşturduğum yollarda!..
    Gözlerindeki hüzne son kez bakmak için qelecektim sana!Mutluluklar ekleyecektim yeni doğan qüneşine.Aydınlatacaktım qünlerini...Yerime qelen olmuş...Yalnızlığına çare olsun...
    Dokunamadığım gibi dokunsun ellerine...Bakamadığım qibi doya doya baksın deniz qözlerine...Mutluluklar eklesin o saf qüzel qülüşüne...
    İyiliğim için qittin öylemi?Sen yok olunca koruyacaktım herkesden kendimi?Bilmedinki yokluğunda yok olduğumu...Varlığını duyupta avunduğumu...Avuntu kalmadı...Yaranın dökülen kanı aksine dolu dolu akıyor...Sen affetsende sözlerimi: üzqünüm ben affedemem qözlerini!..

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sen affetsende sözlerimi......
    Paylaşım için saol :)

Sen affetsende sözlerimi...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Keser Seninle Bozdum Şarkısı Sözleri

Gökhan Keser Seninle Bozdum Şarkısı Sözleri

gökhan keser seninle bozdum şarkı sözü gökhan keser seninle bozdum gökhan keser seninle bozdum Misafirlerimizden birinin isteği üzerine Gökhan Keser'in söylediği Seninle Bozdum şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.. :) Bugün Varız Yarın Yok Aşk Gibi Aşk Gibi Bağlasın Ayak Bileğime Taş Gibi Taş Gibi Aklımdasın Atamıyorum Zar Gibi Zar Gibi Senin Bende Bir Emanetin Var...
  2. Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri istiyorum sizden lütfen şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.
  3. suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

Suskunlar dizisinde yayınlanan sen hiç bilmedin anne şarkısını arıyorum sözleri var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş