gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sen Babana...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

baba, özel günler hakkında, babalar günü ile ilgili yazımızı burada bulabilirsiniz

Hayatımızın en önemli insanlarıdır şüphesiz babalarımız... Yılda bir günde olsa onlara teşekkür edebilmek, sımsıkı sarılabilmek ve yüzlerinde ufak bir tebessüm oluşturabilmek istemektir Babalar Günü'nün anlamı...

Şimdi bir telaş var her yerde O güne dair... Kimisi saray'a davet ediyor "Aslan Babalarınızı", kimisi bir masajla yılın yorgunluğunu atmaya... Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden özel...

Peki sizlere soruyorum sizler biricik babalarınız için neler yapmayı planlıyorsunuz?

Sen Babana... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEN HİÇ BABANIN ÖLÜMÜNÜ İZLEDİN Mİ ? (Gerçektir)

SEN HİÇ BABANIN ÖLÜMÜNÜ İZLEDİN Mİ ? (Gerçektir)

Yıl 2002 Haziran ayı, üniversite 1.sınıftayım , ailem çok mutlu çünkü onların emeklerini boşa çıkartmadım ve üniversiteyi kazanmıştım.Herşey çok güzeldi taaki aralık ayına kadar.Birgün babam ve annem eve geldi babamın elinde kocaman bir dosya içinde birsürü şeyler yazıyor.Dosyaya baktım üzerinde 9 Eylül Hastanesi yazıyor,şaşırdım hayrola ne oldu diye sordum babam.Birşey yok sadece kontrole...
  2. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  4. Annem babam cahil Öğretmenim! Ya sen?

Annem babam cahil Öğretmenim! Ya sen?

Öğrencilerin hatalarını asla veli toplantısına bırakmıyorum. Anında söylüyor ya da veliyi haberdar ediyorum. Velilerin duymasını istediğim bir iki güzel sözle başlıyorum ve eğer gerçekten varsa mutlaka iyi davranışları ve o ay en iyi çalışan öğrenciyi iyi şeyler yapan çocukları velilerine bildiriyorum. Toplu şikayetlerim varsa onları söylüyorum. Arkasından da velilere dersleri nasıl...
  5. Babama Sen Söylesene Anne

Babama Sen Söylesene Anne

bu video çok güzel olmuş sizlerle de paylaşmak istedim anneler gününe çok güzel bir video babama sen söylesene anne. :) http://www.youtube.com/watch?v=-I4nRWS54Y4

Sayfayı Paylaş