gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sen bana gerek missin

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sen bana gerek missin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana güven gerek...

bana güven gerek...

Hani demiştin ya .. sen aşk için herşeyi yapan .. sen sevseydin gerçekten .. benimle oynamak yerine sevseydin.. inan bana .. aşk için herşeyi yapan ben .. aşkım olurdun .. bir ara oldun da .. ama artık inanmamı bekleme.. beni.. biraz olsun seviyorsan beni bırak artık .. hoşçakal .. hoşçakal sevgili.. yüreğin temiz olsaydı ... gerçekten sevseydin bırakmazdım zaten seni.. diğerlerinden...
  2. Mis

Mis

Bakınız; Güzel Koku.
  3. !!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!!

!!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!!

Masamın üzerine senden arta kalan kırıntıları döktüm bu gece.. Parçaları eklemeye çalıstım,eski halini alırmı diye..Parçaları birleştirdikçe kırılan anılar ınat etti.. Ve kısık sesle haykırdı.."Boşuna uğraşma ey Aşık..! Birleşmem,birleşsemde eski halimi almam..Yorma kendini,bırak benle oynamayı..Kalk aynaya bak,toparla kendini..".. -''Kırıklar...'' Bazen can,bazen ete batan cam...
  4. Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

bana seni inandıran inandıran sözler . Bir can vardı canıma yakın,bir çift göz vardı beni kollayıp koruyan, bir yürek vardı beni içinde taşıyan; an geldi gözümde yaş oldu, an geldi yüzümde gülümseme oldu.... Ben onlayken tanımıştım tüm güzelikleri, acıları.Herşeyim olmuştu, bende HAYATIM olmuştu. Hayat sadece onlayken yaşanıyordu; can dedim canan dedim SEVDİĞİM dedim ona... Her anımda...
  5. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...

Sayfayı Paylaş