gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sen Bana Hiç İnanmadın ki

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

bana hiç inanmadın inanmadın bana sen hiç ki sen
    Sen bana hiç inanmadın ki güvenemdin bana şimdi ben gidiyorum yavaş yavaş ya öleceğim yada tutuna tutuna kalkacağım ayağa ya bu sevda biticek yada hiç başlamadı diyeceğim ne öleceğim ne de yaşayacağım sensin
    sadece susacağım ben başka carem yok bu acıları kaldırcak kadar güclü değilim belki yeniden baslayacağım hayata belki ağlayıp ağlayıp susacağım kırıldı artık kanadım evet acıdı canım
    dayanacağım...

alıntıdır

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Bana Hiç İnanmadın ki
    canım emegıne saglıkk..

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Bana Hiç İnanmadın ki

çok güzel tebrikler canım

Sen Bana Hiç İnanmadın ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen hiç ölmedin ki

sen hiç ölmedin ki

gittin beni yalnız bıraktın bu koskocaman dünyada anne... bizde derdi analara söylerler benim derdim çok büyük benim yaram çok büyük kapanmıyor anne.. emir büyük yerden karşı koyamadık , ellerimizden kayıp gittin anne... kalabalıklar içinde yalnızım , ışıksız , nefessizim anne,,, kokunu, sesini , gülüşünü özledim nerdesin anne, acıların bittimi ablamla , abim karşıladımı seni anne, cennetin...
  2. Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sen beni hiç sevmedin ki...

Sen beni hiç sevmedin ki...

sen beni hiç sevmedin ki Sen beni hiç sevmedin ki... Sevseydin,ayrılık yazmazdı bizim kitabımızda Hasretin zamansız pusuda beklemezdi, Öldürmek için beni. nefesimi kesen vuruşlara, Sebep olmazdı soğuk,alaylı sözlerin... Sen beni hiç sevmedin ki..sevseydin, Gölgem ağlıyor omzunda,onu görürdün, Odandaki her köşede, Nefes alışlarım var,onu duyardın... Gözyaşlarıma kıyamazdın, Can...

Sayfayı Paylaş