gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Düştüğümde elimden tutup kaldıran yoktu bu zamana kadar..
    Dizlerimdeki,bileklerimdeki,kalbimdeki yaralarımla geldim bu güne kadar..

Görmedim bir kere bana uzanan şevkatli eller
    Kimsenin omzunda ağlamadım bu yaşa kadar..
    Yastıklar siler gözyaşımı ,derdimi dinler yıldızlar
    İnan bana kendimden başka dostum olmadı...

Canımı acıtan bir cam parçası değildi hiç bir zaman
    Canımı yakanlar hep sevdiklerim oldular..

Öyle düşmanlardıki bana onlar,
    Bir kere olsun hatrımı sormazdılar..
    Yıldızlar nasıl yalnızsa gökyüzünde o kadar yanlızım yar..
    Bileklerimi kezsem yalnızlık akar..
    Dünyaya tek geldim zaten yalnız olmasam ne çıkar!

Başımı kaldırıp gökyüzüne baktığımda ,başlarım derdimi gökyüzüne haykırmaya..Hiç bıkmadan beni dinleyen onlar..Beni hiç yalnız bırakmadılar..Ay geceye gelince zaman durur sanki..Açıverir yıldızlar bir çiçek gibi..Gece sanki benim için var..Ya sende olmasan ay..Bu küçük yürekli kız ne yapar..?

Kabul edemem güneşin varlığını..Hiç bir zaman içimi aydınlatmadı ısıtmadı.!.
    Kabul etmem aşkın saflığını bana her seferinde oyunlar oynadı..

Çok şey öğrendim hayat oyunlarından, bak ben hep karanlıktayım..Öğrettiğin gibi hep ağlıyorum...
    Çok şey öğrettin bana hayat..Uykuda ölümler tatdırdın ,yalandan gülücükler saçdırdın.
    Esir ettin beni yalnızlığa bu karamsarlıktan kurtulamadım...!
    Uğrunda öleceğim ölümler vardı engel olamadım..
    Sen hayat tüm varlığımı bu dünyadan aldın..
    Nasıl olurda ağlamam,
    Sen Bana YaşarKen Ölmeyi Tattırdın...

Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Seninle İlk Defa

Yaşar İpek - Seninle İlk Defa

Seninle ilk defa... Tattim aski sevdayi Senden ögrendim severek yasamayi Sen actin gözlerimi,herseyi sende gördüm Sevmeyi,Hasreti,Cileyi sende gördüm Senden ayrilmam cok zor Öyle bagliyim ki sana Yalnizligim kahreder,cile yagar dünyama Sen actin gözlerimi,herseyi sende gördüm Sevmeyi,Hasret,Cileyi sende gördüm...
  2. Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben. EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA. GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur. AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur. Hasretin Canimi, yakar kavurur, SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA. Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA. GiderSen Baharim, Hazana döner. Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer. Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer....
  3. Yaşar - Ah Sen

Yaşar - Ah Sen

Gül sevince anladım ki Çabuk soluyormuş ah Ben seni gül saymadım ki Neden acıyor eyvah kalbim Sen gittiğinden beri ah sen Geri geri aldım saatleri ben Seni seni bırakmam diye gel Deli gibi bozdum sen gideli Gül gülünce aşkım aşkım Akıl düşüyor güle Bak sana ben güller aldım Ama soluyor nafile ahh Sen gittiğinden beri ah sen Geri geri aldım saatleri ben Seni seni bırakmam diye ben Deli gibi...
  4. Küçüğüm sen de ölme...

Küçüğüm sen de ölme...

...KÜÇÜĞÜM SEN DE ÖLME... Aynı sokakta oturuyorduk. Her gün başka bir kızla gelirdi eve. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi. Fakat kimse gerçeği bilmezdi. Kirli sakalları vardı. Kahverengi gözlü, kumraldı. Hiç kimseyle konuşmaz, sadece gelip geçerdi. Bir gün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. Bana baktı ve gülümsedi. Şaşırdım…! Ama yine de onu sevmemeye çalıştım....

Sayfayı Paylaş