gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Sen Bana Yetimsin Bu Gece..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Sen bana yetimsin bu gece

Ben sana Öksüz.

Savurduğum saçlarımın kokusunda kalmış Ay ışığı;

Ben ay’a dönmüşken yüzümü ,düşün ardı sıra kopmuş fırtınalar

Sırtımdan vurulmuşa dönmüşüm habersiz uykularda kırmızı şaraplar içmiş yüreğim…
    Haram kokuyor tenim
    Şehre ışık vurunca ilk ben senden yanayım yar, dağların melteminde;

Sen bana düşsün bu gece
    Ben sana gerçek.

Uçurumun kenarında barınağım!

Lal olmuş dilime yansıyan kalbim

Sabahlar sancılar doğuruyor eteğime
    Tahammül edemiyorum hüznümün vebaline;
    Zekatı yok mu bu kör düğümün yağmur karası gözlerinde!

Sen bana aitsin bu gece
    Ben sana inzivaya çekilmiş bir sukut!

Genzime sen kaçtı yar

Boğulmaya ramak kala aşktan tarafta

Nikahım değiyor sözüne;

Sen bana helalsin bu gece
    Ben sana razı…

(Esma S.)

Sen Bana Yetimsin Bu Gece.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz Sakin Yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin Dönüyor başım yine Yine başım dönüyor Güzelliğin bebeğim bu gece Beni sarhoş ediyor Ay ışığında gözlerin Parlayan yıldızlar gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz sakin yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin
  2. Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

uygun bir gökyüzü bulup parlamalıyım yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım mutluluk yürekli olana yakışır ben sevdiysem buna kim karışır onlar buna dümdüz delilik diyorlar deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar yorulmadan hangi tepe aşılır ben sevdiysem buna kim karışır isteyipte söyleyemediğim çok şey var sen dönmeden uyumam bu gece düşün bi benden başka gerçeğin mi var sen dönmeden uyumam bu...
  3. Bu gece sen yoksun

Bu gece sen yoksun

yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn... yokoluşumsun,karanlığımsın... neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum? olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok...
  4. Sevgilim ol diyorsun bana. Sen bu sevgiyi kaldırabilir misin.?

Sevgilim ol diyorsun bana. Sen bu sevgiyi kaldırabilir misin.?

Gel desem sana .... Hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel... Gelir misin?? Hadi desem yada..?? Hiçbir şey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? Bakmasan,görmesen,duymasan beni günlerce...Aylarca belki.... Yine beni sever misin? Gözden ırak olan gönülden uzak olurmuş derler ya.. Yanımda olup uzak olanlardansa,uzakta olup içimde olmayı becerebilir misin Aylar...
  5. Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece - AKOR (versiyon 2)

yalın sen dön ben uyumam bu gece akor sen dön ben uyumam bu gece akor isteyipte söyleyemediğim çok şey var yalın ki solo Solo: Dm7 - Dm )x3 - Bb - C Dm uygun bir gökyüzü bulup parmalalıyım Dm yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım Bb C mutluluk yürekli olana yakışır Am Dm ben sevdiysem buna kim karışır Dm onlar buna dümdüz delilik diyorlar Dm deli kalp sesinin...

Sayfayı Paylaş