gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Sen benden gittin gideli...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Seni seviyorum…adim gibi…yüregim gibi…tarihim gibi…ismini isimsiz duvarlara yaziyorum…kimsenin bilmedigi sarkilarda agliyorum…tarih yaziyorum al yazmalim…sen dagdaki kartali sevdin sana güvercin oldugumu nasil söylerdim…sen büyükdün, büyük sehirin insaniydin…sana büyük kocaman sözler etmem gerekliydi ama hic birni edemedim…dedim ya seni seviyorum…seni sevmeme neden olan birsey var…bilmiyorum

Sensizligin bilmecesindeyim daha…cözmeye calisiyorum…son bahar geliyor gözlerime bazen dökülüyorum, döküldükce rahmet oluyorum susayan sevdalara…bazen bir türkü sölüyorum taa derinden…aydinlanmaya calisiyor icimdeki karanlik, ben aydinlandikca…karanliklardan soruyorum seni bazen…agliyorum, agladikca seni cook seviyorum…simdi icindeki bütün sevgileri yüregine at, cünki hepsi ni ama hepsini birgün bana tutacaksin…

Hani bir siirim vardi sana yazdigim…aglamanin zindan oldugu bir ülkede, sen prenses bense prens olucaktim…karanligi yenecektik…mapuslar sadece aglamayi zindan edicekti…yarinlar olmasada kiracaktik umut sürgününü, ayrilik zincirini…hatirlarmisin hasret kelebegi, hatirlarmisin gözleri mehtapa benzeyen zalim kadin…hatirlayamazsin cünkü sen unutmaya sevdalisin bense sana sevdali…ben simdi yorgun bir sair gibi…ben simdi yüregini alin teriyle kazanan bir isci bedeni gibi yorgun…argin… kimsesiz…sensiz…serefsiz ve seni seviyorum…seni sevmeme neden olan birsey var…bilmiyorum

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  2. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni sevmeme neden olan birşey var bilmiyorum...

3. usnac

usnac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için çok teşekkürler...

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için tşkler( yazı keşke biraz daha büyük olsaydı )

5. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

büyültüm canim, bende yorumlariniz icin tsk ediyorum....

Sen benden gittin gideli... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Sen Benden Gittin Gideli

Edip Akbayram - Sen Benden Gittin Gideli

Öyle ağırım ki kendime Sen benden gittin gideli Tenim küs olmuş tenime Sen benden gittin gideli Öyle bıkmışım ki kendimden Kurudum düştüm dalımdan Sanki ruhum çıktı canımdan Sen benden gittin gideli Bir cefam var idi bin oldu Aktı gözüm yaşı sel oldu Yaz baharım döndü kış oldu Sen benden gittin gideli
  2. sen gittin gideli bir umutla bekliyorum

sen gittin gideli bir umutla bekliyorum

umutla bekliyorum Sen Gittin Gideli Bir Umutla Bekliyorum Gözlerim yollarda kaldı yine belki gelirsin diye bekliyorum belki seversin beni belki dönersin diye bekliyorum aynı yerde seni hüzünün gözlerimde yaşlarım hala ilk günkü gibi ılık masum engel olamıyorum akıyo gözlerimden yaşlar... Gelirsin diye hala bekliyorum seni bi ümit bi ışık ki hala bekliyorum..Vedasının o gidişine hala...
  3. Gittin gideli

Gittin gideli

Sen gittin gideli Yüreğime hüzün düşüyor Ne kışlar bahar Nede baharlar kış Delicesine eser durur rüzgar Hani O hiç gitmem diyişlerin vardıya O günleri hatırladım Garip bir hüzün sardı içimi Ağladım yıkıldım kahroldum İçin için döküldü gözyaşlarım Gökte yağan yağmur Damla damla vuruyor sessizce Umutlarla sarıyorum içimi Bir yanım sen Bir yanım hüzün Doğmakla ölmek arası Acı bir poyraz eser...

Sayfayı Paylaş