gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

sen benim aşkımla başedemessin

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sen benim aşkımla başedemessin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim kırgınlığım aşk^a sen lütfen üstüne alınma!!!

Benim kırgınlığım aşk^a sen lütfen üstüne alınma!!!

Biliyorum konuşacak bir şeyimiz kalmadı;paylaşacak hiçbir şeyimiz yok.Yine de yüreğimden gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum;seninle konuşuyorum...Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım.Sevgimi aldım avuçlarımın arasına,ona sığınıyorum...Cümlelerimi kısalttım;kelimelerim buruk,gülüşlerim istenmeyen dudaklarımda...'Bir ihtimal gelişine sığındığımı farkettiysem de, engel olamadım...
  2. Sen benim MAHŞERİMSİN… Kırık ezgileri bir aşk senfonisi sandım. Değilmiş ....

Sen benim MAHŞERİMSİN… Kırık ezgileri bir aşk senfonisi sandım. Değilmiş ....

aşk ezgileri Sustukça "SeN" OLdum.. Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun...
  3. Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

benim adım aşk soyadım sen benim adım aşktı soyadım sen aşktı sözleri Günahı boyuna aşk’larda yenik düştü ıslak gülüşüm. Tövbesi çoktan zulalanmış bir acıya soğuk bir hançer değdi. Kan sızdı gözlerimin beyazına. Ve bir sonbahar ölümü yüreğime mübah kılındı. İçimdeki kız çocuğu kürtaja zorlandı ama ben pes etmedim Çünkü benim adım aşk’tı . Soyadım sen… Ölüm bana gelen yolları...

Sayfayı Paylaş