gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Sen Benim Gören Gözümsün...

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım emeğine sağlık

Sen Benim Gören Gözümsün... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. ..

ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. ..

allah ve ben ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. Ben kanıyorum Sen dokunuşu merhamet olanlarla sar beni. en korkuyorum Sen kalbime verdiğin îmanla koru beni. Ben ağlıyorum Sen ülfetinle avut beni. Ben savruluyorum bilinmezlere hazan yaprağı gibi… Sen tut beni. Ben kayıyorum sırattan Sen bırakma...
  2. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....
  3. benim şirin kasabam GÖREME/NEVŞEHİR

benim şirin kasabam GÖREME/NEVŞEHİR

Matiana-Maçan-Avcılar (GÖREMEnin eski isimleridir.) Antik çağlarda Maçan olarak bilinen Göreme, bölgenin en eski yerleşim birimlerinden biridir. Şehrin adı ilk kez Göreme ile birlikte, bu yörelerde derlenmiş ve VII. Yüzyılın başına tarihlenen “ Aziz Hieron’n İşleri” adlı kaynakta geçer. Doğal olarak korunmayan, diğer yerleşimler gibi gözden uzak bir yerleşim birimi olmayan Maçan, özellikle...

Sayfayı Paylaş