gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sen benim mucizemdin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle yaşamak..
    Gün geceye döndüğünde seninle olmak öyle güzel ki. Bütün bir gece seninle aynı havayı solumak, dinlediğim şarkılarda seni bulmak. Gündüzümde insanlar,
    mücadele, kavgalar, çirkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben… Belki
    bu yüzden geceyi sevişim. Sadece sana ait gecelerim, tıpkı kalbim gibi...

Dün gece yine uzandı elim telefondaki tuşlara. “Aradığınız numara
    kullanılmamaktadır” Gülümsedim ve iletilemeyeceğini bile bile defalarca mesaj
    gönderdim. Her “iletilemedi” raporunda sanki “Buda geçecek. Geçecek değil mi
    Can’ım?” cevabını okudum…

Aradım seni. “Ulaşılmaz” olduğunu bile bile aradım seni. “Ulaşılır” olsaydın
    keşke. Keşke biraz daha çok gülebilseydik yaşamın bize yaptıklarına. Keşke “Sen”
    yine yanımda olabilseydin. Keşke şu iç çekmeler olmasaydı. Acı olmasaydı keşke…
    Keşke… Keşke… “Keşke” kelimesini bilmese, öğrenmeseydik.

Hayata tek bağımdı aşkın… Gelirdim yanına sokulurdum… Tüm dertlerden ,
    kederlerden uzaklaşırdım gözbebeklerinde kendimi gördüğümde… Nerden bilebilirdim
    ki bir gün o gözlerde kaybolacağımı… Umutlarımın, hayallerimin, sevgimin,
    beklentilerimin, inançlarımın yok olacağını… Nerden bilebilirdim ki; o
    seyretmeye doyamadığım gözlerinde ölümün beni beklediğini…

Oysa ben ayrılığı hiç düşünmezdim. Aklıma gelmezdi sensiz sabahlamak. Sen varken
    fark etmezdim mevsimlerin döndüğünü. Meğer ellerime kar yağabilir, gözlerime
    bulutlar değebilirmiş. Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak, aslında
    seni sonsuza dek kaybetmekmiş. Bunu da öğrendim...

Aradım seni Can’ım. Ulaşılmaz olduğunu bile bile aradım. Seni henüz özlemiş de
    değilim, yanlış anlama beni. Ne zaman özlerim bilmiyorum. Hâlâ benimlesin ve
    hâlâ gecelerim senin; tıpkı kalbim gibi….

Sen benim mucizemdin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Benim MucizemDİN

Sen Benim MucizemDİN

Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak aslında seni sonsuza dek kaybetmekmiş…Gece olurdu, seni düşünmekten öyle keyif alırdımki. Bütün gece seni düşünürdüm, şarkılar seni hatırlatırdı. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar vardı ama gecemde yalnız sen vardın. Bu yüzden gecemi çok severdim. Yalnız sana aitti benim gecem. Kalbim gibi...Artık gecelerim sensiz. Penceremi açıyorum, derin...
  2. Mucİzeler

Mucİzeler

İnsanlar Allah`ın mucizesi deyince çok farklı şeyler algılayabiliyorlar. Geçenler de biri diyorduki bir balığın sırtında Allah kelimesi yazıyormuş. Olabilir zaten Allah kelimesinin arapça yazılımı çok kolay olduğu için heryerde karşılaşabiliriz. Aslında oradaki balığın kendi mucize, ya da insan kendine aynada bakmıyor mu?Asıl mucizenin orada tam karşısında durduğunun farkında değil mi? Bir...
  3. mucizeler

mucizeler

Yüz bakımınız için basit reçeteler
  4. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....

Sayfayı Paylaş