gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

sen benim olmadınkii..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Belkide yalnızlığımda buldum seni....İçimde hayata dair onca öfkenin,onca kızgınlığın,asiliğin buram buram hayata inat yaşamanın ortasında buldum seni..Bahar yeli gibi geldin,en güzel mevsimleri kıskandıran ve en güzel maviye inat.... offff sevdim seni.......
    ama sen benim olmadın ki
    tıpkı diğer herşey gibi......

Her vuslata,her acıya,hoyratlığa katlanan yılların yüreği,benim olmayışına katlanamayacak gibi...Şimdi bir darağacında asılı duran suretim var..ve ayak ucumla devirsem tabureyi,senli düşlere uyusam...

uyusam
    uyusam
    hiç uyanmasam
    çünkü sen benim olmadınki......

Kovalarken seni,kaçışların saplar yüreğime kordan hançeri..sensizlik düşüncesi içimi kemirirken,yanarken alev alev en kuytu sessizliğim..

ah sevgili
    sen benim olmadınki
    olamadın ki

Şimdi karanlık odanın ortasında kaderime ağlarken,yalnızlığımı ve sevdamı haykırırken buz dan örülü duvara,ve geçmişe çizik atarken ve yarını yok sayarken ve sende dirilirken ben ve son sözlerim düşerken dilimden

ah canımın içi
    sen benim olmadınki
    olamadınki............
    geç kaldın SEVGİLİ
    istesende ben senin olamayacağımki

sen benim olmadınkii.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen benim gizli öznemsin

Sen benim gizli öznemsin

" Sen Benim Gizli Öznemsin " Hiçbir cümle senle başlamamıştı! Oysa yükleminde de sen vardın; Zamirler seni taklit etse de.. -I- Senle başlayan cümlelerin kurduğu bir uygarlığın çöküşüydü aslında bu aşk hikayesi. Kelimeleri sana iliştirince, adına aşk diyorduk. Sonbaharda dökülen kelimelerden şiir yaptık biz; Okunası belki……. Yaşanmamış mevsimler yan yana gelince cümle...
  2. Beni yαğмαŁαyαn sen мisin ?

Beni yαğмαŁαyαn sen мisin ?

bir düş müydü? o gece şehrayindi şehrayin bendim ve kuşku vurup kendini kısraklara ve küheylanlara dolularla geldi duvaklara ayal geldi ve bu sevda bir kere daha hayal değildi iki ben miydim? beni yağmalayan sen misin gece yazması mahmuz uykularımda yağmur gibi gezinen sen misin hesapsızlığımın yorgunluksuz çocuk avlularında sevdalara en çok inat mısın inat mısın...

Sayfayı Paylaş