gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sen benim yaşam kaynağımsın

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

mutluluk kaynağımsın yaşam kaynağımsın
    Başımı dizine koysam ve öylece kalsam... sıcaklığını hissetsem tam şuramda, sol yanımda... sonrada ellerini saçlarımın arasında... Dokunsan...sıcaklığını hissetsem tenimde, gözlerimi kapasam ve bu rüyadan hiç uyanmasam... hep seninle olan, sana sımsıkı sarıldığım *****.. Benim bütün rüyalarim seninle dolu...sana olan sevgimle...
    Gözlerim gözlerinde asılı kalsa ve ben o deniz gözlerinde kendimi kaybetsem..Aşkın akışına kapılıp yalnızca seninle olan bir dünyada mutluluğun doruklarına ulaşsam..

Sen!.. Sen benim tek umudum! Sen mutluluk ışığım...seninle yeniden doğdum ben, seninle kendimi buldum, mutluluğu buldum!

Anladimki sen AŞKsın... sen SEVDİĞİMsin... sen HERŞEYİMsin... sen HAYATIMsın... Sen DÜ$ÜNCELERiMsin...
    Sen seni dü$ündüğüm 1 saatin her dakikasi, 1 dakikanın bütün saniyelerimsin
    Sen...

SEN BENIM YAŞAM KAYNAĞIMSIN!

Sen benim yaşam kaynağımsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖLÜM bendim ama SEN yaşam değildin

ÖLÜM bendim ama SEN yaşam değildin

..."SeN" Yakomaz Gecelerde Ağlardın... “GiTtiN... solan bir mevsim değil sadece bendim. Şimdi ay güneşim oldu..” Herkesin bir tanımı vardı aşka dair. Herkesin farklı bir aşk sunumu. Benim de... Mutsuz aşktı benim sahnemde hayat bulan aşkın adı... Donuk ve mat ama kutsal bir aşktı. Madde bağımlılığı gibiydi, nefes alamayan astımlı bir hastaydı o, ama onurlu bir aşktı....
  2. Yaşam Kaynağım

Yaşam Kaynağım

DİLİME DÖKÜLMESEDE GÖZLERİMDEN AKITTIKLARIMLA ANLA SENİ SEVDİĞİMİ...KİMSENİN SEVMEDİĞİ GİBİ SEVDİM SENİ DERİNDEN AMA SESSİZCE... Damla damla oldu aşkın döktüm gözler önüne... Karşımda görünce seni silmeye çalıştım acele... Acemi, korkak, yılmıştım... Karşında öylece kala kaldım... Sense anlamadın sana ağladığımı... İçimde sana biriktirdiğim gözyaşlarımı. Gülümsedin gözlerimin...

Sayfayı Paylaş