gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Sen benim yüreğimi hiç haketmedin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

sen beni haketmedin ben seni çok sevdim yüreğimi hiç haketmedin....
    Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Ya da gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim.
    Tükendim
    tükettim
    hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye
    kendime
    yüreğime ..

Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için
    ne yaptıysam olmadı
    Boyun eğdim varlığınla yaşamaya
    Artık özlemiyorum
    Dilim söylüyor ama hissetmiyorum. Sevgiyi kandırarak ve gizlenerek yaşıyorum. Daha fazlasını kaldıramayacak kadar yorgunum yada bahaneler buluyorum.

İçim acıyor
    Gücüm yetene kadar dayanıyorum. Daha dayanabilirmiyim bilmiyorum. Zaman sığındım kurtuluşum için
    yaralanan kalbimi sarmak
    biraz olsun hayata bağlanmak
    kaybettiğim kendimi bulmak için

Sen benden gittin
    ardında bıraktığın beni düşünmeden gittin

Belki yıkıldım
    sevgiye güvenimi kaybettim
    ama
    yürekten sevdim
    Şunu bilki terkedenim s
    en yüreğimi hiç haketmedin...

Sen benim yüreğimi hiç haketmedin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin. Kendini yalnız hissettigin anlarda, her cümlesinde adının geçtiği sesi sevdin. Sıradan bir günün ilk saatlerinde, özlemlerimle büyüttüğüm seni, bana katmak için sevgi dolu seslenişlerimi sevdin... Sadece yüreğine dokunmak istediğim anlarda içimde kopan fırtınalara inat sessizliğimi sevdin. Sensizliğimi bir de! Tüm saatlerimi gelişine kurduğum o çaresiz bekleyişlerde,...
  3. sen beni hiç sevmedin ki!!!

sen beni hiç sevmedin ki!!!

Söylenmesi gereken sihirli cümleleri çoktan tükettim. Kalmadı artık açığa vurmuş kelimelerin mahremiyeti. Miladı çoktan geçti, özlemlere sığınan aciz satırlarım. Artık uyarlanamıyor hiç bir nakaratta şarkıların rivayeti üstüne. Zaman önleyemiyor gecenin ağır aksak saatlerinde sensizliğin verdiği mağlubiyeti. Ve hiçbir mana anlatamıyor, gözlerimde senli biten mimiklerimin yarım kalan...
  4. Sen beni hiç sevmedin ki...

Sen beni hiç sevmedin ki...

sen beni hiç sevmedin ki Sen beni hiç sevmedin ki... Sevseydin,ayrılık yazmazdı bizim kitabımızda Hasretin zamansız pusuda beklemezdi, Öldürmek için beni. nefesimi kesen vuruşlara, Sebep olmazdı soğuk,alaylı sözlerin... Sen beni hiç sevmedin ki..sevseydin, Gölgem ağlıyor omzunda,onu görürdün, Odandaki her köşede, Nefes alışlarım var,onu duyardın... Gözyaşlarıma kıyamazdın, Can...

Sayfayı Paylaş