gebe
  1. su damlam

su damlam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sen bılırmısın ınsan nasıl kendını unutur?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında su damlam tarafından paylaşıldı.

sen bilirmisin insan nasıl kendini unutur
    sen bilirmisin insan nasıl kendini unutur.nasıl haykırmak isterde sesi bogazında düğüm olur.konusmak istersin konusamazsın,kaçmak istersin kaçamazsın,hatta gözlerindeki yaslar bitmiştir,ağlayamazsın... sen bilirmisin benzine su bulanmıs bir insan titrek,cılız bir kibritin aleviyle nasıl tutusur nasıl sokaklara,evlere,hatta kendine bile sıgmaz olur.düşünmek istersin düşünemezsin,unutmak istersin unutamazsın...
    sen bilirmisin,nasıl bir örümcek kemirir durur beynini.Ey sevdiğim,bende bilmezdim bir zamanlar hatta düşünmezdim bile bu kadar acımasız değildir derdim insanlar.Ama oluyormus,ama öğretiliyormus insana.Yudum yudum ömründen çalıp,hayallerini,umutlarını,daha da ötesi kendini bile unutabiliyormus insan.
    Haykırıyor,isyan ediyorum bazen kendime ama elden ne gelir bütün dertler,acılar yine benimle.olsun diyorum varsın buda olsun alışırım diyorum,işte bu arada bir mermi daha vuruluyor beynime.olmuyormus güzelim,alışılmıyormus bu acıya.
    Acınında acısı vardır bende biliyorum.Ama kalbim kaldırmıyor artık,öylesine yorgun,öylesine gecmişim ki kendimden,artık insanlar bile vazgecer olmus benim bu halimden.zaman diyorum,ilaç diyorum,buda gecer diyorum.Ama itiraf edeyim mi sana

buna artık bende İNANMIYORUM......​

sen bılırmısın ınsan nasıl kendını unutur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Insanlar Nasıl Yürür, harika yapmışlar ...

Insanlar Nasıl Yürür, harika yapmışlar ...

sol taraftaki ayarlarla oynayın ISTE LINK
  2. Sen hiç kendine küstün mü?

Sen hiç kendine küstün mü?

Ben küstüm.Kimseye sormadan seni gönül tahtına oturttuğu için küstüm.İçimde yaşattım seni.Bahardı yüreğimde mevsim.Yazı görmeden kış geldi.İçimde fırtınalar kopuyor.Artık ne fark eder ki.Ben dondurucu soğukta güneşle yanıp kavruldum.Şimdi gün güneş olsa, etrafım güllerle dolsa ne çıkar.İçimde ölen biri var.İçimde ölenle birlikte ölen bir ben var. Her damla gözyaşımla seni akıttım...
  3. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz...

Kendinizi nasıl hissediyorsunuz...

Aşık.. Kirli... Aç... Asi... Azimli... Başlangıçta... Beceriksiz... Cesur... Çaresiz... Dost... Eğlenceli... Farklı... Kaşif... Güçlü... İki yüzlü... Meraklı... Yalnız... Korkmuş... Muhtaç... Özgür... Saf... Halinden memnun......
  4. ay_yıldız ın  kendine ait şiirleri

ay_yıldız ın kendine ait şiirleri

BENDEKİDE BİR UMUT İŞTE gün gelir yapraklar gibi savrulurum bir oraya bir buraya ne mevsimler geçer kış içimi acıtırmı senin kadar bu kalp birdaha atarmı sence bu gözler gülermi birdaha amansız bu rüzgarda ikimizde yenildik ellerimiz birdaha kilitlenirmi sence birkere daha çıkarmısn karşıma gözlerime bir kere daha bakabilirmisin bendekide bir umut işte boşver sen unut gitsin beni...

Sayfayı Paylaş