gebe
  1. Arm€s

Arm€s Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen bırakma beni....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Arm€s tarafından paylaşıldı.

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime. Saatler seni sen geçmiyor. Selamını getirmiyor rüzgarın nefesi. Yollar yolumu sana bağlamıyor. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizi bize bırakma ALLAHım..ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH'ı

Bizi bize bırakma ALLAHım..ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH'ı

Canım yanıyor, içimde bir sızı nedenini bilmiyorum..! Adı Sen'sizlik belki...! Yada ulaşamamak, ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak..! Yönelememek Sana içten bir aşkla, Canım yanıyor ya Rabbel Alemin, Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek istedim buralardan..! Sana yakın olmak için,uzakları yakın...
  2. “ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH’ım (c.c

“ben beni bıraktığım zaman, SeN (c.c.) beni bırakma ALLAH’ım (c.c

allahım ben üşüyorum sen dost un gözleriyle ısıt beni Canım yanıyor, içimde bir sızı nedenini bilmiyorum..! Adı Sen’sizlik belki…! Yada ulaşamamak, ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde, secdedeyken başka yerde olmak..! Yönelememek Sana içten bir aşkla, Canım yanıyor ya Rabbel Alemin, Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor Ya Erhamerrahimin Adını koyamadığım, Bugün gitmek...

Sayfayı Paylaş