gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sen bu kalbi tanıyormusun?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sen bu kalbi tanıyormusun?

Sadece sana çarptıgını, sensizken parcalandığını ve hasretine dayanamayıp kan agladığını biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini?

Bu kalp seninle carpiyor...
    Sen bu kalbi taniyormusun?
    Ne yaptin sen bana? Neden?

Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun icin agladim, onunla güldüm, bazi geceler hasretine dayanamayip öldüm dirildim ben, hemde o hic tanimadigim biri icin.

Degermi sence bütün bunlara?
    Bir gün pisman olup “lanet olsun” diyecekmiyim bu duygularima?
    Yoksa ömrüm boyu mutlu kalip, iyiki asik olmusum´mu diyecegim bu hic tanimadigima?

Sevinecekmiyim onun icin bunlari yasadigima?

Cevab SEN ver bütün bunlara!

Ben kendimi anliyamiyorum dogrusu, hic tanimadigim birine nasil asik oldum ben?

Neyine kandim, o tatlı gülüşüne, masum bakışlarına yoksa samimiyetine mi?

Nasıl bu kadar kolay benim yaşama sebebim oldun sen?

Bu kadar kolaymi bu degerli canin birine böyle baglanmasi, onsuz kendini yarim hissetmesi?
    Ben kendimi anlıyamıyorum dogrusu!

Evet bu güne kadar hic bi zaman pişman olmadım, hep cok sanşlı hissettim kendimi seni taıidığım için!

Çünkü sen herkesden farklısınn!!!

Ben senin iyi niyetine, anlayisina ve dürüstlügüne baglandim...
    Bu özelliklerini sakin kaybetme, cünkü sadece bunlar seni digerilerinden ayırıyor.

İşte bu benim kalbim, şimdi tanıdınmı??

sen bu kalbi tanıyormusun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen bu kalbi taniyormusun? Sadece sana carptigini, sensizken parcalandigini ve hasretine dayanamayip kan agladigini biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  2. Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sadece sana çarptıgını, Sensizken parçalandığını Ve Hasretine dayanamayıp Kan ağladığını biliyor musun? Hissedebiliyor musun sana olan duygularını, İlk ve son aşkını, Senin için kopan fırtınalarını? Bu kalp seninle çarpıyor... Sen bu kalbi tanıyor musun? Ne yaptın sen bana? Neden? Senin yüzünden hiç tanımadığım birine aşık oldum, Ona bütün hayatımı adadım,...
  3. bebeğinizi tanıyormusunuz?

bebeğinizi tanıyormusunuz?

Anneler için güzel bir test olabilir;) SORULAR 1) Soru :Bebeğim... a) nadiren ağlar b) sedece aç, yorgun ya da çok rahatsız olduğu durumlarda ağlar c) görünür bir neden olmadığında da ağlar d) çok şiddetli ağlar, eğer müdahale etmezsem daha çok öfkelenir e) çoğu zaman ağlar 2) Soru :Bebeğimin uykusu geldiğinde... a) yatağında rahatça yatar ve yavaş yavaş derin uykuya geçer b)...
  4. Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

sarar Modanın Kalbi Bu sezon SARAR'da atıyor. Yurtiçinde kendine ait 42 mağazası bulunan Sarar Giyim, yurtdışında da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki ay Frankfurt, Boston ve Washington'da şube açacak. Sarar'ın imajını dünyaya duyurmak için çaba gösterdiklerini söyleyen yönetim bence gayet haklı baktığımız zaman modellere, kaliteye harika bence birde birkaç modele...

Sayfayı Paylaş