gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin sana buyuk kocaman sozler etmem gerekliydi ama hicbirini edemedim...
    Dedim ya seni seviyorum!
    seni sevmeme neden olan birsey var,
    birsey var bilmiyorum..

Sen buyuktun buyuk sehrin insaniydin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir aşk için yapılan çılgınlıklar yapılan çılgınlıklar hayatta sevgili için bugüne kadar yağtığınız en buyuk çılgınlık nedır?
  2. Uludag Buyuk Hotel

Uludag Buyuk Hotel

Adres : Uludag Birinci Gelisim Bolgesi, No:46 1600 Uludag / Bursa / Turkey Konum : Şehir Merkezi Otel Bilgisi Tuğracan Otelcilik ve Turizm Limited Şirketi adıyla faaliyetlerine başlayan firma, ilk olarak Uludağ Büyük Otel'in işletmeciliğini üstlenmiştir. Çalışmalarını...
  3. dünyanın en buyuk çölleri

dünyanın en buyuk çölleri

dünyadaki çöller ve yerleri dünyadaki çöllerin yerleri çöller haritası haritası dünya haritasında Çöl Alm. Wüste (f), Fr. Déserf (m), İng. Desert. Bitki örtüsünün hiç bulunmadığı veya çok seyrek olduğu geniş arazi. Çöl terimi, daha çok kurak yerler için kullanılan bir terimdir. Çöller, kumlu ve susuz araziler halindedir. Yeryüzünde, bulunduğu yerlerde geniş alanları kaplamaktadırlar. Çöller,...
  4. Kolera - Sen Nasıl Bir İnsansın

Kolera - Sen Nasıl Bir İnsansın

Yağdı yağmur aktı sel Doğdu Eylül'ün kızı esen Günün sürpriz ismi Ehlen ve Sehlen Çok zaman kaybetti deve pireyle Ben de küçüktüm eskide Göğe bakardım Gözlerim dönerdi maviye Gergedanın ezik kalbim üzerinde koşturması Aynı benin farklı el de yepyeni bir hal alması Uykudan evvel yolculanan günün hatırlanması Derinden bir iç yanması (YANDIM..) Bana gelirsen kalbin elinde gel...

Sayfayı Paylaş