gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sen de saklıyım

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Ask Resimleri [​IMG]

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sen de saklıyım

paylaşım için çok saol

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sen de saklıyım

cok guzeller sagol emegine saglik

sen de saklıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut Çok kırıldın biliyorum, Hata benim değildi, yanlış anlaşıldım. Kelimeler acıtır bilirim ama özenle seçtim sanmıştım, Biliyorum bugünlerde çok zorum! Beni sen de unut, herkesin yaptığı gibi Sen de sevmeyi unut, her şeyi olduğu gibi Sana gülmekte zorlanırken Üzgünüm ama ruhen yorgunum, Yüzümde aynı ifade mutsuzum. Sebebi senden sıkılmam değil Yıpratıldım, suç sadece senin...
  2. Sen demi Funda

Sen demi Funda

en kızdığım şey kısa etek yada açık dekolte giyip sonrada bundan rahatsız olurlar kapatmaya çalışırlar ya ya giyme yada kuğul takıl....... işte hiç beklemediğim bir isim..... MİNİLİ FUNDA'YA ŞAL KORUMASI BEYAZIT ÖZTÜRK PROGRAMINA KISA ETEKLE KATILAN VE FRİKİK VERMESİNDEN KORKTUĞU FUNDA ARAR'I BAKIN NASIL KORUDU. Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un bu haftaki konuklarından birisi de...
  3. `Sen``de sakLa ßeni..

`Sen``de sakLa ßeni..

`Sen``de sakLa ßeni.. Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...” Sende yaşıyorum... Hayatta yüreğim. Önümde gözlerin arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim..Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan..Bir sen kaldın avuçlarımda bir...
  4. ``Sen``de sakLa ßeni..

``Sen``de sakLa ßeni..

gözlerinde sakla beni şehir gözlüm gözlerinde sakla beni şehir gözlüm sözleri O uğruna canımı adadığım kahve gözlerini özledim. Baharlar doğacak birazdan karakışın kalktığı topraktan. Gülen orkideler filizlenecek taze dalların arasında.Kış uykusundaki yüreğimi gülen kahverengi gözlerinle uyandır. Her yerde sen varsın. Nereye baksam o gözlerin..Bıkmadan usanmadan hep aynı gözlere dalıp...

Sayfayı Paylaş