gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sen demi Funda

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

en kızdığım şey kısa etek yada açık dekolte giyip sonrada bundan rahatsız olurlar kapatmaya çalışırlar ya ya giyme yada kuğul takıl....... işte hiç beklemediğim bir isim..... MİNİLİ FUNDA'YA ŞAL KORUMASI
    BEYAZIT ÖZTÜRK PROGRAMINA KISA ETEKLE KATILAN VE FRİKİK VERMESİNDEN KORKTUĞU FUNDA ARAR'I BAKIN NASIL KORUDU.

Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un bu haftaki konuklarından birisi de şarkıcı Funda Arar idi.

Çok şık bir kıyafetle programa konuk olan Arar, kısa bir etek giymeyi tercih edince Beyaz, herhangi bir frikik durumu ortaya çıkmaması için önlem aldı.

Konuğuna beyaz bir şal veren ve bu durumu esprili sözlerle ekran başındakilere anlatan Beyaz, 'Funda Arar böyle seksapalitesiyle, bir takım haraketleriyle gündeme gelen birisi değil ki' diyerek 'şal' için açıklama yaptı

Sen demi Funda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. `Sen``de sakLa ßeni..

`Sen``de sakLa ßeni..

`Sen``de sakLa ßeni.. Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...” Sende yaşıyorum... Hayatta yüreğim. Önümde gözlerin arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim..Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan..Bir sen kaldın avuçlarımda bir...
  2. ``Sen``de sakLa ßeni..

``Sen``de sakLa ßeni..

gözlerinde sakla beni şehir gözlüm gözlerinde sakla beni şehir gözlüm sözleri O uğruna canımı adadığım kahve gözlerini özledim. Baharlar doğacak birazdan karakışın kalktığı topraktan. Gülen orkideler filizlenecek taze dalların arasında.Kış uykusundaki yüreğimi gülen kahverengi gözlerinle uyandır. Her yerde sen varsın. Nereye baksam o gözlerin..Bıkmadan usanmadan hep aynı gözlere dalıp...
  3. funda arar sen ve ben ....

funda arar sen ve ben ....

yumuşacık sesiyle ve güzelliğiyle türkiyede yüreklere taht kuranbir sanatcı olan funda arar'ın şu sıra müzik ve radyo kanallarında calan yeni şarkısıyla karşınızdayız... Funda Arar 2011 Aşkın Masum Çocukları Albümünden "sen ve ben" Bugünlerde bir hal aldı beni, zor olacak demiştin haklıydın Buram buram sen kokan geceler bitmez olur demiştin kazandın Bir fotoğraf karesinde...
  4. F&F Blue'nin Stil Kreliçesi Sen Ol..

F&F Blue'nin Stil Kreliçesi Sen Ol..

yeni sezon, ürünleri, 201 yaz kıyafet modelleri, ilkbahar sezonu, f&f blue yaz sezonu kıyafet modellerini buradan bulabilirsiniz F&F Blue ile festival şıklığına hazır olun! F&F Blue koleksiyonu ile moda festivallerinde tüm bakışları üzerinize toplayın! F&F, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonlarıyla genç, enerjik...

Sayfayı Paylaş