gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sen Dinleme Kadını Da Gör Gününü (süper ya)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Dinleme Kadını Da Gör Gününü (süper ya)
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dbuda erkeklere kapak olsun:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

emegıne saglık

Sen Dinleme Kadını Da Gör Gününü (süper ya) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaĞdurun ‘kiz’ Ya Da ‘kadin’ Olmasini Farkli DeĞerlendİrİyor Mu?

MaĞdurun ‘kiz’ Ya Da ‘kadin’ Olmasini Farkli DeĞerlendİrİyor Mu?

SORU: YENİ TCK, SUÇLULARI CEZALANDIRIRKEN, MAĞDURUN ‘KIZ’ YA DA ‘KADIN’ OLMASINI FARKLI DEĞERLENDİRİYOR MU? YANIT: Yeni yasal düzenlemeyle, cinsel suçlar karşısında, evli kadın ile kızları farklı korumaya alan düzenlemelerden vazgeçildi. Önceki yasamızda, evli kadın, bekar kadına göre daha fazla korunmakta idi. Bu ayrıcalıklı koruma, ne yazık ki bireye değil evlilik kurumuna idi. Oysa,...
  2. Süperler ya..

Süperler ya..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  4. Bir gün sen geleceksin ya…

Bir gün sen geleceksin ya…

Bir gün sen geleceksin ya… Bir gün sen geleceksin ya… Hazır bekler kalbim. Çoğu zaman kapanmaz gözlerim. Seni gördüğüm rüyalardan birinde çıkar gelirsin de uyanamam, diye. Bir gün sen geleceksin ya… Hazır kıta hayallerim. Odamın duvarlarına astım bir bir. Hepsinde sen, ben. Hüzünlü hikayelere inat hepsinde mutluluk ve aşk var. Sen seç hangisini istersen. Benim ezberimde zaten...

Sayfayı Paylaş