gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sen geçerken sahilden gemiler kalkar yüreğimden - gemi gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sen geçerken sahilden gemiler kalkar yüreğimden - gemi gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen geçerken sahilden sessizce gemiler kalkar yüreğimden

sen geçerken sahilden sessizce gemiler kalkar yüreğimden

ben giderken sahilden sessizce sen giderken sahilden sessizce sen geçerken geçerken kim söylüyor...
  2. sen yüreğimde ,yüreğim avuçlarımda şimdi...

sen yüreğimde ,yüreğim avuçlarımda şimdi...

içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım...Meğer ne çokmuşsun bende.Sen gittiğini sandın değil mi?Ben de öyle sanmıştım...Ama hayır...Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş.Ruhun bende kalmış, gözlerin bende...Hasretin bende kalmış, özlemin bende...Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim...Susuşlarının sessizliğinde hayallerim...Sessiz...
  3. Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Ekmeğim çorbam gibisin sıcak İçtiğim sigaram gibisin efkârlı Kadehimdeki şarap gibisin Hey deli yar Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Dağlar yerinden oynasa da Aka sular durulsa da Dünyam karanlık olsa da Güneşimde sen varsın Yüreğimde sen varsın Nefesimde nefesin...
  4. Dayan yüreğim... buda geçer...!

Dayan yüreğim... buda geçer...!

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken.. hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde.. gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken..ama gönül görürken.. hayat daha mı anlamlıydı? başımıza neler gelecek daha..neleri sığdıracağız şu kısacık hayata.. bir anda olacak her şey..mutluluğu bir yana,...
  5. *Sen yürekten sevemezsin

*Sen yürekten sevemezsin

yürekten sevemezsin yürekten nickler sen kimseyi sevemezsin Harika nicklerr... - Ben sıradan bi insanımm Ama Ön sıradan ~ Nasıl geçer bilmem Üstümdekisen lekeleri Ruhum ölmüş ; bedenim nefes alsa ne çare ! ~ Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artkk Dayanıksızım Oldugun yerde kal H0şÇaKaL * Sen yürekten sevemezsin ~ Gitme asla sana demem burda kal vazgectim artık senden .....

Sayfayı Paylaş