gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sen GeLdiM..!

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SU PERİSİ

SU PERİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen GeLdiM..!

bir kere SEN GELDİM olmaz o BEN GELDİM olur:D bi teşekkür edicem onu bile yarım yapıyorsun :cry:neyse çok konuşmim güzeldi. başlık neden öle hala anlamış değilim ama neyse :hmm: ne anlatmaya çalışıyosan artık

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

:)))::dp47::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh: :çitos::çitos::çitos::noidea::haha::haha:

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık canım

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine sağlık çok hooşş :)

Sen GeLdiM..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Geldin!!!

Sen Geldin!!!

Geceydi seni bana taşıyan... Sen geceye yakındın bende sana... Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin... Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin... Bekleyişlerimin içime hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim, soramadığım sorularım... Hatırladığımda...
  2. Sen geldin aklıma :(

Sen geldin aklıma :(

Bir gece vakti uyandım uykumdan, birden aklıma yine sen geldin,oysa bilmediğim bir şey vardı, beni uyandıran sendin, o gece hayata olan bütün özlemlerimi, bütün sevgimi, gecenin karanlığında kaybolan rüyalarımda bırakıverdim , her şeyimi yitirmiş gibiyim, saatler geçmeksizin atar durur,ölmek ister dururum, ama bir türlü ölememem, bitiremem seni ve içimdeki yangınımı, bir yandan kendimle...
  3. Sen gelsen yeter

Sen gelsen yeter

Bir dağ başı yalnızlığı yaşıyorum yeniden... Dağ başı yalnızlığı ölümden beter. Hiç kimse aramasa sormasa beni Sen gelsen yeter... Huzur ellerinin güzelliğidir. Gözlerin karşımda mutluluk denizi. Her sabah soframızda ekmeğimizi Sen bölsen yeter... Yüreğim seninle yaylalar kadar serin Ne bir çizgi hasret, ne bir nokta gam Yayla dumanı gibi gözlerime her akşam Sen dolsan yeter......

Sayfayı Paylaş