gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sen Gelince Güller Açar Gülpembe

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sen Gelince Güller Açar Gülpembe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen GeLdiM..!

Sen GeLdiM..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli..

Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli..

bir güzele deli gibi sevdalandım ey can can gule dinle bir güzele deli gibi sevdalandım ey dinle Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli.. Bir sevdasın içimde,dokunamadan yaşadığım. Sevdan gül oldu bak,vuslata olan hasretimi körüklercesine. Avuçlarımdasın eşsiz kokun ile.. . Gözyaşlarım,güle dokunma çabasında iken,beynimdeki sorulara cevap bulma...
  3. Sen Geldin!!!

Sen Geldin!!!

Geceydi seni bana taşıyan... Sen geceye yakındın bende sana... Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin... Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin... Bekleyişlerimin içime hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim, soramadığım sorularım... Hatırladığımda...

Sayfayı Paylaş