gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sen geliyorsun ya nebi

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sen geliyorsun ya nebi
    çok güzeldi canım emeğine sağlık paylaşımın için saol

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sen geliyorsun ya nebi

emeğine sağlık

sen geliyorsun ya nebi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  2. Sen var iken ey nebi İLAHİSİ

Sen var iken ey nebi İLAHİSİ

sen var iken ey nebi ey nebi ilahisi muhammed ilahisi bir güzeldi ki dünya sen var iken ey nebi hakikat oldu rüya sen var iken ey nebi nakarat: kardeşti zenci beyaz gülleri öperdi yaz ne hoştu şükür niyaz sen var iken ey nebi indi ayetler tek tek gönüller sanki ipek yetimler sevindi pek sen var iken ey nebi nakarat herkes kuş kadar hürdü bilal taşdı köpürdü yetimler sefa sürdü sen...
  3. ya seninle ya sensiz

ya seninle ya sensiz

YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar...

Sayfayı Paylaş