gebe
  1. müzisyen

müzisyen Forum Okuru

sen gelmez oldun notaları lazım,acil!!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında müzisyen tarafından paylaşıldı.

Sen gelmez oldun şarkısının notaları lazım acil,bulabilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sen gelmez oldun notaları lazım,acil!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Sibel Can - Sen Gelmez Oldun

Deyiptin baharda görüşelim Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Yaradan eşkine ne olur dön Kuşlar kondu göçtü sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen gelmez oldun Yarim gözleyirem, isteyirem Sen gelmez oldun Biz bu sonbaharda buluşacaktık Bahar geldi geçti sen gelmez oldun Taşlara mı döndü kalbin gelmedin Aylar geldi geçti sen gelmez oldun Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Sen...
  2. Orhan Hakalmaz - Sen Gelmez Oldun

Orhan Hakalmaz - Sen Gelmez Oldun

Biz bu Sonbaharda bulusacaktik,Bahar geldi gecti, Sen gelmez oldun. Biz bu Sonbaharda bulusacaktik,Bahar geldi gecti, Sen gelmez oldun. Taslarami döndü Kalbin,gelmedin. Aylar geldi gecti sen gelmez oldun. Sen gelmez oldun.Sen gelmez oldun.Sen gelmez oldun. Yarim,gözlerim Yolda,beklerim ama, Sen gelmez oldun. Demistik Kapina gelirim diye,Yillar oldu Kapida ses vermez oldun. Demistik Kapina...
  3. sen gelmez oldun -nota

sen gelmez oldun -nota

sen gelmez oldun nota sen gelmez oldun tab notaları notası flüt notaları
  4. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  5. acil yoğurtlu mezeler lazım

acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D

Sayfayı Paylaş