gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sen giderken......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım..
    Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyeceğim.. İki damla yaş akacak gözlerimden.. Her damlada seni yaşayacağım..
    Hiç bitmeyecek bu gece Bundan sonraki gecelerin bitmeyeceği gibi.. Sabaha kadar resimlerine bakacağım.. İki damla yaş akacak gözlerimden.. Her damlada seni hatırlayacağım

Elim telefona gidecek.. Seni aramak isteyeceğim.. Sana bağırmak, haykırmak isteyeceğim.. Ama belki korkudan belki istenmemenin verdiği üzüntüden arayamayacağım.. İki damla yaş akacak gözlerimden..
    Her damlada seni duyacağım....

Güneş doğacak.. Kimin için acaba?? Benim için olmadığı kesin Kendimi yollara atacağım.. Kalabalığın içine karışacağım. Tutunacak bir dal,sığınacak bir liman arayacağım kendime. Aklıma "sen" geleceksin.. iki damla yaş akacak gözlerimden.. Her damlada seni arayacağım..

Annemler soracak.. Neden diye soracaklar.. Neden gitti?? Verecek bir cevap bulamayacağım.. Bildiğim tüm kelimeler sanki senle beraber gitmiş gibi olacak.. İki damla yaş akacak gözlerimden Her damlada seni göreceğim

İşte senin istediğin oldu.. İşte benim hayatımın özeti..

Her şeye rağmen ayrılmakta kararlıydın,
    ama bende seni içimde yaşatmaya kararlıyım.. Bırak ta hiç değilse seni istediğim gibi yaşayayım.
    Son öpüşünün sıcaklığı kalsın dudaklarımda. Son söylediğin söz elveda değil
    SENİ SEVİYORUM olarak kalsın…
    Sen git ben gelmiyorum
    SENDEN KALANLARLA BURADA KALACAĞIM
    İki damla yaş akacak gözlerimden Her damlada sana yeniden aşık olacağım!!!!!!!!!

sen giderken...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Sen Giderken

Soner Arıca - Sen Giderken

Yenildim vazgeçtim beni sevmenden Kalp kırık yoruldum gitmelerinden Sevmedin belki beni çok yürekten Bil yeter ben üzüldüm sen giderken... Ah ölür müydün beni biraz daha sevsen Mevsimsiz solmadım mı sararmadım mı ben Tutmadın ellerimden ben düşerken Kaçmadın mı, gitmedin mi sen Ah olmadım mı yanında sen çok yalnızken Sarmadım mı seni kimseler sarmazken İstedin vermedim mi herşeyimi En...
  2. Gidersen sen üzülürüm ben

Gidersen sen üzülürüm ben

GİDERSEN SEN ÜZÜLÜRÜM BEN Hep böylemi bakar gözlerinin içi senin? hep böyle mi sevdiğini söylersin bana? içinde biryerlerde uçan martılar gözlerinde bilmediğim pırıltılarla, “seni seviyorum” deme bana! içim bi tuhaf oluyor dokunmak istiyorum ellerine sonra, büyüttüğün kuşlara ekmek atmak birde güle-oynaya... “seni seviyorum” deme işte bana... alıp başımı gitmek istiyorum, çok...
  3. Sen giderken, çığlık çığlık susmalıyım...

Sen giderken, çığlık çığlık susmalıyım...

sen giderken çığlık çığlığa susmalıyım Sen giderken, çığlık çığlık susmalıyım... Suskun çağırmalarına, andlar yazıyorum.Ağıdımı özgür bırak.Gideceksen öyle git... Sen giderken ağlamalıyım.Dökmeliyim berraklığını düşlerimin.Alın aklığım, karalar bağlamalı, sen giderken ben, kalmamalıyım.Öyle öylece susarak.Feryatlarımı bulmamlıyım, sen günlerimden, saklandıkları yerden çıkarıp ağzımın en...
  4. Sen Bu Şehirden Giderken

Sen Bu Şehirden Giderken

sen giderken bu şehirden ben bu şehirden giderken Bu gece herşeyden vazgeçtim Bu geceye karışırken kendimden geçtim Dertlerimi karanlığa emanet ettim Gözyaşlarımı gözlerime bana hapsettim Benim diğer yarımsın Artık yalnızsın Bu şehir sensiz düşman bana Sen benim karanlığımsın Senden geçmek kolay değil Zaman dar oldu Herşeyden kaçsamda Hayat zor oldu Sen giderken bu şehirde...
  5. Sen olmasan giderdim

Sen olmasan giderdim

Hani bir zamanlar gözlerime bakmaya kıyamazdın ya…işte öyle bak bana yeniden… işte öyle kal hayatımda… çok şey istediğimi biliyorum hayattan ama yoruldum gidipte gelmeyenlerden… her gün bir yenisinin gitmesinden her gün bir yenisinin kırıklıklarından… yüreğimin kırılacak bir parcası kalmadı artık içinde… her birini defalarca yapıştırdım… Yokluğunun parçaları hariç… Bir türlü bir araya...

Sayfayı Paylaş