gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

sen , gitme olur mu

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Sen.. Seni unutmak istemiyorum. Senin gidişini izlemek istemiyorum. Tükeneceğimi biliyorum. İlk kez korkuyorum. Hem de çok korkuyorum. Zayıflık dersen de, ne yapayım

cok güzel olmuşşş ...ama rengini degiştirsen ii olur canımm okurken karıştıı yazılar birbirine:zonked:

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ay canım çok haklısın renk sarı anlaşılmıyo dikkat ederim renge [​IMG]

sen , gitme olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gitme olurmu...

sen gitme olurmu...

umarim paylasilmamistir.... Her gidişin ardından bakakalır gözyaşlarım. Öyle ki neden döküldüklerini bile anlamadan, yere bile düşmeden gitmiştir giden. Hep böyle olmuştur; ani (ve sebepsiz). Hiç anlamadım neden gittiklerini. Belki de ben aradığımı bulayım diye gitmeyi seçtiler.. Ne kadar nahifim. Biliyor musun, hiç endişelenmedim terkedilirken. Üzülmedim dersem yalan olur, kimseler...
  2. Gitme ne olur bırakıp gitme

Gitme ne olur bırakıp gitme

ne olur bırakıp gitme gitme ne olur bırakıp güllü nolur güllü Dur ne olur gitme yüreğimden,Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak,ilk başlarda kabullenemeyeciğim,zor gelecek nefes almadan yaşamak.. Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu,söyleyemedim ki..Nefesimsin diyemedim ki,Şimdi sana kal gitme...
  3. Hiç gitme;Yalnız bırakma beni olur mu?

Hiç gitme;Yalnız bırakma beni olur mu?

hiç gitme benden beni hic birakma hiç bırakma beni bırakma gitme . Seni tanıdığımdan beri o kadar masumum ki; ışığım, pusulam, haritam, kılavuzum, rehberim... Gerçeğe giden yolum doğruyu fısıldayan dilim oldun... Her çiçekte kokunu, her kelebekte sesini duyuyorum... Hiç gitme; Yalnız bırakma beni olur mu? ... Söylesene sen mi oynuyorsun bu saatlerle?... Vakit o kadar çabuk...
  4. Tripkolic - Ne Olur Gitme

Tripkolic - Ne Olur Gitme

Bu muydu bizim bitmez aşkımız Ah yanar kalbin ellerimde Yok ki çare gel gitme Aşkımızı terketme Öldüm ben aşkından Yok bir çare gel gitme Hayatımda görmedim ben Böyle sevme terketme Hayatımda tanımadım ben senin gibi Sahte dolmaz gönüllerde Yaşadığın sevgilerde kahpe adın Belimde mızrak kalbimde İçtim yine sevgilim sana Şerefine değil şerefsizliğine Eğildim yine önünde gözlerim Yaş doldu ne...

Sayfayı Paylaş