gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Sen Gitmeyi Bilirsin Ben Sevmeyi

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sen Gitmeyi Bilirsin Ben Sevmeyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen bilir misin, sen

Sen bilir misin, sen

Sen bilir misin, sen Atatürk` ü Atatürkümü? O vatan için vatan, Yurt için yurt Düşüncede özgürlük Bir çağdaş adam. Sen geri kalmışlığın simgesi, Sen bilir misin? sen Atatürk`ü Atatürkümü? O aydınlık ışık Yarınlara umut Yürekte sevgi Kalem tutan el Mustafa,Mustafa Kemal Sen bilir misin? sen Atatürk ü Atatürkümü? Samsun dan doğan güneş Anadoluyu saran el Namluya sürülmüş mermi...
  2. Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen

Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen

giden sen oldun Sen giden oldun... Bense gitme diyemeyen...Ardından bakabildim sadece...Hemde bir kaç saniye...Benim için bir ömür... Bir yaşama bedel... Benim için yaşadığım en büyük acı olan...Bir kaç uzun saniye...Dur diyemedim sana...Gitme kal demeyi öylesine isterdim ki... Yapamadım.. Geri döndüremedim seni...Belki dedim içimden.. Bir umudum vardı hala... Gitmezsin kalırsın...Şaka...

Sayfayı Paylaş