gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sen hiç ölmedin ki

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gittin beni yalnız bıraktın bu koskocaman dünyada anne... bizde derdi analara söylerler benim derdim çok büyük benim yaram çok büyük kapanmıyor anne.. emir büyük yerden karşı koyamadık , ellerimizden kayıp gittin anne...
    kalabalıklar içinde yalnızım , ışıksız , nefessizim anne,,,
    kokunu, sesini , gülüşünü özledim nerdesin anne,
    acıların bittimi ablamla , abim karşıladımı seni anne, cennetin kapıları açıkmı iyimisin anne..
    hergün biraz daha yaklaşıyorum sana anne gelip bekle beni anne,,,
    rüyalarıma gel gitme açmayım hiç gözlerimi uyanmayım o uykudan anne...
    evimiz bomboş duvarlar soğuk anne,
    gelicem bekle beni anne , bana sütlü yap anne :((( mekanın cennet olsun , sen hiç ölmedin ki anne..

(ALINTI)

sen hiç ölmedin ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sen Bana Hiç İnanmadın ki

Sen Bana Hiç İnanmadın ki

bana hiç inanmadın inanmadın bana sen hiç ki sen Sen bana hiç inanmadın ki güvenemdin bana şimdi ben gidiyorum yavaş yavaş ya öleceğim yada tutuna tutuna kalkacağım ayağa ya bu sevda biticek yada hiç başlamadı diyeceğim ne öleceğim ne de yaşayacağım sensin sadece susacağım ben başka carem yok bu acıları kaldırcak kadar güclü değilim belki yeniden baslayacağım hayata belki ağlayıp ağlayıp...
  3. sen beni hiç sevmedin ki!!!

sen beni hiç sevmedin ki!!!

Söylenmesi gereken sihirli cümleleri çoktan tükettim. Kalmadı artık açığa vurmuş kelimelerin mahremiyeti. Miladı çoktan geçti, özlemlere sığınan aciz satırlarım. Artık uyarlanamıyor hiç bir nakaratta şarkıların rivayeti üstüne. Zaman önleyemiyor gecenin ağır aksak saatlerinde sensizliğin verdiği mağlubiyeti. Ve hiçbir mana anlatamıyor, gözlerimde senli biten mimiklerimin yarım kalan...
  4. Sen beni hiç sevmedin ki...

Sen beni hiç sevmedin ki...

sen beni hiç sevmedin ki Sen beni hiç sevmedin ki... Sevseydin,ayrılık yazmazdı bizim kitabımızda Hasretin zamansız pusuda beklemezdi, Öldürmek için beni. nefesimi kesen vuruşlara, Sebep olmazdı soğuk,alaylı sözlerin... Sen beni hiç sevmedin ki..sevseydin, Gölgem ağlıyor omzunda,onu görürdün, Odandaki her köşede, Nefes alışlarım var,onu duyardın... Gözyaşlarıma kıyamazdın, Can...

Sayfayı Paylaş