gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

|| Sen İyi Bir İnsansın...Hep Öyle Ol ve Öyle Kal ||

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

hep iyi ol sen hep iyi ol Düne dair pişmanlıklarından ders alıp güne dair planlar yapabilecek kadar akıllı olan sen ile bu söylemin arkasındaki sen;
    aynı sen değilsin…

Hayal kırıklıkların senin bahanelerin olamaz… Umuda dair inancını bu kadar kolay yitiremezsin…

Hoş görürdün hayatı… Kendini.. Çevreni… Böylesine boş görüp boş veremezsin…

Bu omuzları düşük, benzi soluk, yüreği kırgın, suskun silüet sana uymadı. Sen ki en zor anlarında başı dik, gönlü zengin ve her şeye rağmen çevresine huzur veren kişi..

Bu duruş senin olamaz… Bu söylem sana uymadı.

Geçmişini, hatıralarını küçümseme onlar şimdiki seni bir araya getirdi.

Bence o hatıraları düşlerinle taçlandır o zaman belki de ummadığın kadar yakınlaşır sana mutluluğun.

Başını eğme, zira onu eğersen yüreğinde eğilir. Senin doğanda iyilik, güzellik, sabır ve hoşgörü karıştırılmış bir masumiyet var iken sen;

Yalnız kalırım diye korkma, doğrunun peşinden git.

Zira korktuğun için vazgeçtiğin o doğrular senin canını korkularından daha çok acıtır.

Haydiii kalk ayağa …
    Karlı dağların güneşi görmesi gibi seninle erisin bütün buzulların…

Birileri sana “Herkes kendi yolunda, kendi hayatını yaşar” derlerse de sakın inanma!…

Sen hayatını, zamanını, enerjini, bilgini, görgünü, iyiliğini, mutluluğunu paylaştığın gibi; başkaları da seninle paylaşacaktır.

Sen taş devri insanı değilsin ki sadece karnının doyması olsun zaferin…

Sen yeni devrin insanısın …
    Ve senin zaferin gönül sofrasında yüreğinin doymasıdır.

Yarın sabah uyandığında aynada kendine öyle bir günaydın de ki senden sen dahi etkilen…

Ve sadece onunla kalma, gözlerinin içine bak ve söyle …

“Sen iyi bir insansın, hep öyle ol ve öyle kal”[​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: || Sen İyi Bir İnsansın...Hep Öyle Ol ve Öyle Kal ||
    baştan sona zevkle okuduğum bir paylaşım teşekkürler canım kızım

3. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir yazı:)baştan sona okudum :)çok teşekkürler

|| Sen İyi Bir İnsansın...Hep Öyle Ol ve Öyle Kal || konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Birini Sevki Sen Ölünce o Yaşamasın...

Öyle Birini Sevki Sen Ölünce o Yaşamasın...

Oturuyorum gözlerim kapalı, düşünüyorum bir hayal kuruyorum. Seninle bizim yaşadığımız evi düşünüyorum. Sabah, ben erkenden uyanıyorum. Hazırlanıp dışarı çıkacağım. Hazırlık yapmamız gerek akşama misafirlerimiz var. Önce güzel bir duş alıyorum, sonra giyiniyorum. Sen hala daha mışıl mışıl uyuyorsun. Seni uyandırmak istemiyorum. O kadar güzelsin ki bunu sana anlatamam. Dışarı çıkıyorum...
  2. Gülşen - Önce Sen Sev

Gülşen - Önce Sen Sev

O aşk denen zehiri... Önce sen iç sonra ben! Ayrılığı kederi... Önce sen sil sonra ben! Acılarla bir yaşım Yalnızlar yoldaşım Varsın aksın göz yaşım Önce sen gül sonra ben! Sen gülmezsen gülemem Sen gelmezsen gelemem İnanıpta sevemem Önce sen sev sonra ben!
  3. Önce Sen Gel

Önce Sen Gel

. Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes... "Üşüme" diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı... En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi...
  4. Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Bütün aşklar gelişlerle başlar gidişlerle büyür Biliyorum/önce sen gideceksin Toplayıp avuçlarına bütün güneşleri/gideceksin Sorgulamadan yargılamadan kuracaksın darağacımı Gözbebeklerimde kalacak gözbebeklerin Bırakarak kulaklarımda en güzel nağmelerini Biliyorum/ önce sen gideceksin Sonra ben gideceğim buralardan Ayak izlerine akacak gözümden kan damlaları Bir kez daha...
  5. Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Cinsel ilişkide bulunan çiftlerin hamile kalmayı önleyici yöntem olarak adet periyodunu kullanmaları ve söz konusu periyodun potansiyel başlangıcından birkaç gün öncesinde ve sona ermesinden birkaç gün sonrasında gebe kalınamayacağını düşünmeleri halk arasında son derece yaygınken, söz konusu durumun tıbbi açıdan hiçbir şekilde yüzde yüz kesinliğe sahip olmadığı önemle vurgulanmalıdır....

Sayfayı Paylaş