gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sen Mutlu Ol Ben Giderim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

"Mutlu ol ! Martılar yüreğinin içinde olsun. Cesaret kapını çalarsa bir gün,
    Seni baba getiren martılar olsun !"

BEn giderim,sen mutlu ol..İçime akıtırım gözyaşlarımı..Cismimi alıp,ruhumu alıp,tüm sözlerime ruhuma tıkıp,kilitleyip kapılarımı giderim,üzülme..Sadece mutlu ol ne olur.. Çocukuluğumun gözyaşları gibi masum ol,gençliğimin gülücükleri gibi az bulunur ol sen! Ne olur acımasın için,hiç birşeyim kalmasın razıyım..Sonunda senin tek bir gülüşünü görmek varsa,ömür boyu küçülmesin gözlerim,gülmeyeyim razıyım..

Al herşeyini ne olur,tek bir mutluluk kalmasın bende..Sen ben gibi ol,gülümse ben hüzünlerin dikenli tellerinde kan içinde kalayım,razıyım..

İnan bana,son bir isteğim olsa senden,sadece ömür boyu gülümsemendir dileğim..O hüzün mavisi gözlerinin,daimi parlaması tek umudum..Kendime sen edindiğim herşey mavi.. HErşey bitti..Ne olur ufuktaki o mutlu çizgiye ulaş sen..Ben seni,mutluluğunun damla damla yağdığı her bahçede beklerim inan bana..Sen yeter ki mutlu ol!

Hayatın tüm yollarında tanıdığın mutluluk olsun,öp mutluluğu benim için..Sarıl doyasıya,sen yeter ki mutlu ol,ben giderim!

Yollar biter,ben giderim..Hüzün biter,ağlarım.. Tüm uzaklar yakın olur,sen uzak kalırsın,sana yemin olsun arkamı dönüp bakmam sana..Yeter ki mutlu ol sevgili..

Mutlu ol..

Sen Mutlu Ol Ben Giderim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen mutlu ol ben giderim

sen mutlu ol ben giderim

sen mutlu ol ben giderim "Mutlu ol ! Martılar yüreğinin içinde olsun. Cesaret kapını çalarsa bir gün, Seni baba getiren martılar olsun !" BEn giderim,sen mutlu ol..İçime akıtırım gözyaşlarımı..Cismimi alıp,ruhumu alıp,tüm sözlerime ruhuma tıkıp,kilitleyip kapılarımı giderim,üzülme..Sadece mutlu ol ne olur.. Çocukuluğumun gözyaşları gibi masum ol,gençliğimin gülücükleri gibi az...
  2. Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

soner arıca inim inim inlesem Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüpte hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlasam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inlesem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri...
  3. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  4. Demet Akalın - Sen Mutlu Ol

Demet Akalın - Sen Mutlu Ol

demet akalın mutlu ol yeter Yüreğim perişan Kanıyor gözyaşlarım Dinmiyor içimde Sonbahar ayazları Vuruyor canevimden Geçmişin günahları Sabahlar olmuyor Kahretsin yalnızım Bırak beni bırak öleyim Sen mutlu ol ben giderim Unut beni gözbebeğim Unut beni unut kaderim
  5. Gidersen sen üzülürüm ben

Gidersen sen üzülürüm ben

GİDERSEN SEN ÜZÜLÜRÜM BEN Hep böylemi bakar gözlerinin içi senin? hep böyle mi sevdiğini söylersin bana? içinde biryerlerde uçan martılar gözlerinde bilmediğim pırıltılarla, “seni seviyorum” deme bana! içim bi tuhaf oluyor dokunmak istiyorum ellerine sonra, büyüttüğün kuşlara ekmek atmak birde güle-oynaya... “seni seviyorum” deme işte bana... alıp başımı gitmek istiyorum, çok...

Sayfayı Paylaş