gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Sen Ne Dilersen

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Tür : Dram
    Gösterim Tarihi : 2 Aralık 2005
    Yönetmen : Cem Başeskioğlu
    Senaryo : Cem Başeskioğlu
    Görüntü Yönetmeni : Gökhan Atılmış
    Müzik : Selim Bölükbaşı , Cafer İncekara
    Yapım : 2005, Türkiye

Oyuncular

Işık Yenersu (Yaşlı Eleni) , Fikret Kuşkan (Musa) , Işın Karaca (Marika) , Zeynep Eronat (Yaşlı Eftimiya) , Yıldız Kenter (Mimi) , Güler Ökten (Anastasia) , Ahmet Mümtaz Taylan (Zülfikar) , Ali Taygun (Apostos) , Haldun Boysan (Rıfkı) , Okan Yalabık (Stavro)
    Aynı adama aşık olan iki kızkardeş... İçlerinden biri, Eleni erken davranır ve Stavro ile evlenip ailesini terk eder. Aşkı için ailesini hiçe sayar.

Aradan yıllar geçer, kocasının intiharı ile yapayalnız kalan Eleni, yanında özürlü kızı, ailesinin kapısını çalar. Çünkü zamanı gittikçe kısalmakta, kanser hastalığı onu yiyip bitirmektedir. Acı bir hayır cevabı aldıktan sonra, dualara sığınmaktan başka yolu kalmayan Eleni kiliseye giderek kızı için bir mum yakar.

Hırsız Musa Eleni'nin son umudu olan dilek mumunu çalınca, ikisinin de hayatları değişmeye başlar.​

Sen Ne Dilersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  2. uğur ışılak-sen yoksun diye

uğur ışılak-sen yoksun diye

Varlığım sır oldu Sen yoksun diye Hayalin yar oldu Sen yoksun diye Şahittir dört duvar Hep yokluğun var Ağlar hatıralar Sen yoksun diye Çile çekmedim yar Sensizlik kadar İçimde bir sen var Sen yoksun diye Vuslata dargınım Estim durgunum Hasrete vurgunum Sen yoksun diye Her dem ah çekişim Boynumu büküşüm Dağılıp çöküşüm Sen yoksun diye
  3. Ajda Pekkan - Sen Olurdun Diye

Ajda Pekkan - Sen Olurdun Diye

Yanımdaşın herşey yolunda Korkularım uzaklarda Güven dolu kollarında Yaşıyorum yarınlarda Ayırmasın Tanrı bizi Birleştirmiş kaderimizi Paylaşırken dertlerimizi Zor kazandık sevgimizi Ağlarken beraber sevindik elele ölsem dirilsem de sen olurdun yine Birgün kaybolsam da umutsuz kalsam da Yol gösteren bana sen olurdun yine
  4. Erkin Koray - Sen Yoksun Diye

Erkin Koray - Sen Yoksun Diye

Yine bulutlar seyrini unutmuş Semaya baksana matem mi tutmuş Gökte ne ay var, ne de bir yıldız Her taraf karanlık ve de ıssız Sen yoksun diye,sen yoksun diye Her gün ağlıyorum Sen yoksun diye Esen rüzgarın kesilmiş nefesi Çoşkun dalgaların çıkmıyor sesi Bu ne sessizlik,bu ne durgunluk Doğan güneşe bak rengi soluk Sen yoksun diye...

Sayfayı Paylaş