gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

aşk uğruna
    Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !! [​IMG]

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !!
    Yüreğine sağlık ablam

Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen bana böyle ne yaptın

sen bana böyle ne yaptın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ...aşk sen neymişsin böyle...

...aşk sen neymişsin böyle...

AŞK SEN NEYMİŞSİN BÖYLE... NASIL BİR AŞIKSINIZ ANTRENÖR: Geleceğinizin güvende olmasını mı istiyorsunuz? Çevrenizdeki insanların sizinle aynı düzeyde olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda siz ilişkinizi 'bir takım' olarak görüyorsunuz. Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz. Aşkı ve ilişkiyi çıkarların uyumu olarak niteliyorsunuz. Sevgilinize sürekli taktikler veriyorsunuz....
  3. Fenerbahçe sen ne yaptın!!!

Fenerbahçe sen ne yaptın!!!

Kötü bir maçtııı.............:olmadı: Çok kızdımmmm...
  4. aşk uğruna......:(

aşk uğruna......:(

aşk uğruna din değiştirirmisiniz bana sorarsanız aslaaaaaaaaaaaaa değiştirmem
  5. Ne uğruna?

Ne uğruna?

Siyaseti hiç sevmem, hatta midemi bulandırdığı gerçek. Ancak vatansever bir insanım, nankör olmadım asla. Vatan uğruna canveren, gazi olan askerlerimin üstümde hakkı vardır, bilirim. Emanete sahip çıkmak derim buna. Ancak hiddetle anlamadığım şeyler var Mesela Cumhuriyet Bayramı için Ulus'ta düzenlenen kutlamalara müdehale edenler, Nevruz'da PKK ve Öcalan bayrakları açılırken neredeydi?...

Sayfayı Paylaş