gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Sen Nerdesin???

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Bir ayrılıktaydı,
    Senin aldıkların,
    Benim kaybettiklerim.
    Bana bir unutmak bıraktın...

Bir aşk,
    Bir ayrılık,
    Sıradaki bir unutmaktı.
    Ben şimdi;
    Bir unutmanın, unutamamasındayım.
    Sen neredesin?..

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Nerdesin???
    çok güzel olmuş canım ellerine sağlık

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Nerdesin???

Güzel bir çalışma canım teşekkürler

Sen Nerdesin??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- sen nerdesin ben neredeyim

Ferdi tayfur- sen nerdesin ben neredeyim

ferdi tayfur nerdesin şimdi nerde Ne garip bir aşka düştük Sen nerdesin ben nerdeyim Sevdik ama ayrı düştük Sen nerdesin ben nerdeyim Hani nerde sıcak yuvan Hani nerde mutlu dünyan Çekip gittin oldumu yar Sen nerdesin ben nerdeyim Her anımız masal oldu Tüm umutlar bak kayboldu Kavuşmaksa hayal oldu Sen nerdesin ben nerdeyim Hani nerde sıcak yuvan Hani nerde mutlu dünyan Çekip gittin oldumu...
  2. Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

lerzan mutlu neredesin sen neredesin sen ah kiminlesin neredesin sen kiminlesin sen beni böyle bırakıpta gidemezsin sen uydun eller sözüne beni sensiz bıraktın kimler aldattı seni hangisine inandın kimler aldattı seni hangisine inandın o sözlere aldanıp gitmezsin sandım kim bilir sen nerdesin hangi yaban eldesin seni nasıl seni nasıl özledim olamazsın başkasıyla yapamazsın başkasıyla...
  3. ßakma sen bilirsn bida nerde ßulucakSaN bölé nickléRi...!

ßakma sen bilirsn bida nerde ßulucakSaN bölé nickléRi...!

Bir karanlığım ben, İçimde her şeyi barındırabilen... Herkesin korktuğu ürktüğü bir boşluğum ben Herkesin gördüğü ama Fark edemediği, Orda bir yalnızlığım ben, Herkesin içinde olan ama İltifat edemediği... Orda bir yerlerde bir hayatım ben Herkesin sahip olduğu Ama Kimsenin değerini bilemediği... xxx Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM xxx Yaptığım yırtıLmış 1 a$kı yapı$trmaya çaLışmak.....
  4. Nerdesin...Şimdi nerde...

Nerdesin...Şimdi nerde...

nerdesin şimdi nerde gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Gözlerim arıyor Ellerim tutmuyor Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluguna

Sayfayı Paylaş