gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ…

Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim, çocuklarım ve ailem ile geçsin. Bayramı hüzün ve kayıplarla ve acı icinde karşılayanlar da çok oldu, acı çekenlerin acılarını gerçekten ben de çok derinden içimden paylaşıyorum…

Arife gününden bir gün önce topladım valizleri doğru İzmir’e nasıl güzel bir duygu ve heyecanla ailemin yanına gittim, nasıl heyecanlanmam, unutmuştuk eski bayramları eş,dost gezmeyi el öpmeyi. Bayramlarda tatili fırsat bilip büyüklerimizden yakınlarımızdan uzakta geçirdik yıllarca bayramları. İşte eski günleri tekrar yaşayacağım içindi heyecanım. Arife günü tatlılar yapıldı börekler açıldı, bayramın birinci günün sabahı tam bir gelenek ve görenek yaşadım iyi ki ailem ile bu bayramı karşıladım diyerek içimi mutlulukla doldurdum. Birinci günün akşam saatlerine doğru İstanbul’dan gelen eşim Kenan da katıldı bizlerin bayram coskusuna, sevgili kayınvalidem, eşimin biricik annesi Bilen annemin evine doluştuk hepimiz tüm kardeşler, gelinler, torunlar işte bayram bu dedim umarım hepiniz mutlu ve de sevdikleriniz ile geçirmişsinizdir bayramınızı diyorum ve de herkese daha nice nice mutlu bayramlar diliyorum…

Bayram süresince İzmir’deydik ve de eşim Kenan gelince İzmir Swiss Otel’e geçtik. Yaklaşık iki ay öncede açılışın hemen ardından konaklamıştık İzmir Swiss Otel’de. Yazımda yazmıştım ‘muhteşem olmuş’ diye. Gerçekten eskinin İzmir Efes Oteli’ni tekrar dimdik ayağa kaldıranlara ve tüm emeği geçenlere buradan tebrikler. İzmir’in bence en özel otellerinden biri ve de İzmir Grand Efes Swiss Otel’in İzmir’de başka bir rakibi olacağını sanmıyorum. Konakladığımız sürece hava o kadar güzeldi ki gün boyu havuz sefası yapma şansını dahi yakaladık. İstanbul’dan gelen o kadar tanıdık sima vardi ki doğrusu şaşırdım. Bayramda seyahatlerini İzmir’den yana ve de Swiss Otelde kalmayı tercih edenlere bravo dedim doğrusu, ne akıllı bir seçim. Çeşme Alaçatı’ya bir saatte gidebiliyorlar ertesi gün Kuşadası, Selçuk Meryem Ana ziyaretine gitmek isteseniz bir saat, Eski Foça’da balık keyfi yapmak isterseniz kırk dakikada ulaşıyorsunuz üstelik trafik yok özgürce git yollarda.

IZMIRLIYIM VE DE PERVASIZIM…

Vallahi Meltem Cumbul bir dergiye verdiği roportajda’’ İzmir’li Olmak bana pervasızlık verir’’ demiş. Ağzından bal damlamış Meltem Cumbul’un ne diyeyim ben de bir İzmir’li olarak pervasızımdır. Ama bu terbiyesizce bir pervasızlık değil. Meltem Cumbul şöyle devam etmiş. ‘’Mesela pervasız olup basıp giderim öyle. Gitmem belki etrafımdakiler kişiler için çok iyi olmayabilir ama bana cok iyi geliyor’’ demiş. Katılıyorum Meltem Cumbul’a bende aynı şekilde pervasızca çok çekip gittim hem de çok. Son zamanlarda sosyete ve sanat camiası hatta yakın arkadaşlarım dahi eşim Kenan Erçetingöz’den boşandığmı, ayrıldığımızı falan konuşuyorlarmış hatta bir arkadaşım arayıp’’ Gül, Allah aşkına Kenan ile bosandınız mı?’’ demezmi! “Hay Allah canım arkadaşım öyle şey mi olur aynı işte, aynı evde yaşıyoruz ve de boşanmadık.” dedim. Meraklıların merakını gidereyim eger bosanırsak ki bu mümkün değil, önce kendi köşemden ben yazacağım merak edenlere. Yani kısacası evlilimde bu pervasızlığı yapmayacağım…

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN…

Deliriyorum şu dedikoducu, ruh hastası insanların beyinlerinde salgıladıkları hastalıklı düşüncelere, Allah aşkına ne istiyorsunuz Gülben Ergen’den anlayamadım. Kadın tırnakları ile kazıya kazıya geldi bu noktalara, hem iş hayatında evliliğinde ve de anneliğinde de başarıyı ve mutluluğu yakaladı ama onun icin bunlar kolay mı oldu zannediyorsunuz? Beni bugün buna yazmayı zorlayan hastalıklı beyinlere delirmem oldu. Şunu bilin Gülben Ergen’i bir kadın olarak destekliyorum, yaptıklarını başarılı buluyorum, onun hırsını seviyorum yoksa Gülben Ergen ile yaklaşık üç aydır telefonda dahi konuşmadık, bunları içimden geldiği icin yazıyorum haksız davrandıkları için yazıyorum. Yok efendim Mustafa Erdoğan danscılarından biri ile aşk yaşıyormuş da Gülben Ergen bunu öğrenmiş de boşanıyorlarmış da… Yeterin ya bir yuvanın bir mutluluğun üzerine bu kadar gidilmez. Mustafa Erdoğan’ın asla Gülben Ergen’i aldattığına inanmıyorum. Aldatmış olması bu kadar mı sevindiriyor sizi anlamadım…

Gelelim Gülben Ergen’in evliliğini sarsamayan güçler, bu sefer onun mesleki kariyerine sataşmaya başladılar. Vah vah gerçekten inanamıyorum. Sevgili Şehrazat ile Gülben Ergen’in aralarında yaşadıkları ne olursa olsun sonuçta yine ikisinin çözeceği meselelerdir. Ben çok gördüm kanlı bıcaklı olup sonra sarmaş dolaş olanlara. Ölümlüyüz hepimiz eminim ki zaman en iyi ilaç olup Şehrazat ile Gülben Ergen’in yollarını birleştirecek. Gülben Ergen artık Gülben Ergendir. Şehrazat Hanım, Gülben Ergen’e artık şarkı vermeyecek diye Gülben Ergen albüm mü çıkartamayacak sanıyorsunuz? Şehrazat polimiği bitti bu sefer söz yazarı ve şarkıcı Nazan Öncel’e gitmiş Gülben Ergen beste istemiş Nazan Öncel de Gülben Ergen’e bana tek taş yüzük de getirsen sana beste meste vermem demiş, bunu duyan Gülben Ergen’de yıkılmış. Ha ha ha bence artık kendinize gelin ne tek taş yüzükmüş be her gün gazetelerin manşetine çıktı. Vallahi bu olay en çok tek taş satan mücevhercilere yaramıştır. Gülben Ergen sayesinde tek taş yüzüğün nasıl bir şey olduğunu bilmeyenler bile bunu öğrendi ve de tek taş yüzük almak için kuyumcuları arşınlar oldular. Artık nasılsa tek taş yüzükleri kredi kartına taksitle satan mücevhercilerde az buz değil yani. Gülben Ergen’in evliliği bitiyor deseniz de artık iyi söz yazarlarından beste alamıyor deseniz de boşa konuşursunuz benden söylemesi. Bunlarla Gülben Ergen bitmez ama sizler hastalıklı beyinlerinizle ancak sürünürsünüz. Buradan mesajımın doğru yerlere gittigini biliyorum…

Sen Neymişsin be Gülben Ergen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ne Zaman

Gülben Ergen - Ne Zaman

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun Buralar kar, tipi sensiz ayaz Nerede benim canım canım Nerede nerede benim aşkım canım nerede Mektuplarım sırılsıklam Kalemde kalmadı derman kar toplayan Güneş gibi yarım yalan
  2. Gülben Ergen - Aşksın Sen

Gülben Ergen - Aşksın Sen

Sen şu icindekileri yurekliyce bagira bilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Oyle yolalirdik ki inan Oyle temize cikardiki bu can Bazen donulmez kararlara almaya cok yakinda duruyorsam Anla anla aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden Uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden
  3. Gülben Ergen - Aşıksın Sen

Gülben Ergen - Aşıksın Sen

gülben ergen aşıksın sen Sen şu içindekileri yüreklice bağırabilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Öyle yol alırdık ki inan Öyle temize çıkardı ki bu can Bazen dönülmez kararlar almaya çok yakında duruyorsam Anla anla aşksın sen Cansın sen Uykusuzluğum dalgınlığım hep bu yüzden Aşksın sen, cansın sen
  4. Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler. Haberimiz Şöyle; 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı...
  5. Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı. Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi. GÜLBEN HAMİLE Mİ? Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi...

Sayfayı Paylaş