Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...
[FONT=book antiqua,palatino]dönüyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum...[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]anLıyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında. Sensizliğimden uzanıp uzun yolculuklara çıksamda, yine ve yeniden hep sana varıyorum...[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]bitiyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]Seninle olan herşeyi teker teker yitiriyorum. Avuçlarımdan önce ellerin çekiliyor usulca, sonra ışıl ışıl ahenkli gözlerin uzaklaşıyor bakışlarımdan, bana sırtını dönüyorsun, yüzünde o donuk ifadeyle. başka bakışlara emanet öylece bırakıp gidiyorum gözlerini.[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]yaŞıyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]Bu acıyı en gizli kapaklı yerlerimde, kalbime saklıyorum sevgini. Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]biLiyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]Sen yokken zor olacak bulunduğun şehrin havasını solumak. Bir zamanlar senin olan bir yüreğimi yaşatmak tekrar aynı hevesle ve aynı tutkulu aşkla sarılmak yeniden sevda yüklü bir yüreğe.[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]Gidiyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]istiyorum" derken, dilim lal olsun istiyorum o anda... Çok zor olsa da sensizliğime kucak açıyorum, hiç istemeden.[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]Ağır geliyor be sevdiğim bu ayrılık, canım çok acıyor. senden alamıyorum kendimi, o kadar işlemişsin ki artık içime. Yüreklerimizle bir bütün olmuşuz, bir bedene bürünmüş benliklerimiz.[/FONT]

[FONT=book antiqua,palatino]Severken ayrılmak, meğer nekadar da zormuş...[/FONT]
(alıntı)

Cevap: Sen olan yanlarımı, içim acıyarak yaşamaya çalışıyorum...

Severken ayrılmak, meğer nekadar da zormuş...

emeğine sağlık..teşekkürler

[FONT=book antiqua,palatino]Gidiyorum[/FONT]
[FONT=book antiqua,palatino]istiyorum" derken, dilim lal olsun istiyorum o anda... Çok zor olsa da sensizliğime kucak açıyorum, hiç istemeden.[/FONT]

Emeğine sağlık cnm.

teşekkürler.. güzel yorumlarınız için..

Geri