gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

sen olsaydın....

Konu, 'Çöplük' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Ateşi gözlerinden almıştım....................Hangi dağın volkanıydın.....İçime erirken üşürdüm....... Şimdi yaktığından arta kalandır yüreğim......Yokluğunun dumanı tüter gözlerimde......Yalnızım.......Yüreğimin cesetini taşıyorum......Göğüs taftamda......Sigara gibi söndürüyorum.......Dilimdeki ateşi......Ve en uzak ...yıldızlar gibi Susuyorum.....Bağ bozumuyum.......Kuşlarca kirpiklerime tüner.......Yüzümün gurbet yollarına dökülür ......Gözyaşlarım......Susarsam......Gece ormanlarınca ürperirim.....İçim acır bilmez misin?.....Acırsam sürülmüş tarlalarca derinden......İçim acır.......Yangın başlar yaralarımda.....Eylül senle birlikte yağmurları da götürdü......Küle dönerim......Gözlerin zülfün telinden bir tuzaktı......Kınından çıkmış pusuda bir bıçaktı........Ellerinin suskun soğukluğunda........Bozkır çalıları gibi kararıp kaldım ara yerde......Tutunduğum dağla sustum.....Dağ gibi sustum......Artık tamamlanmıştır yalnızlığım......Düşlerimin uçuruma sürüklendiği yerdeyim.......Şimdi yanımda olsan......Ellerin gezinseydi alnımın sürgün çizgilerinde......Acılarım böyle koymazdı bana.....Sevinç şarkıları terketmezdi......Keder denizinde boğulmazdım......Kalbim; buz dağı.....Sen yanımda olsaydın üşümezdim......Yüreğimin gün gören yerinde gül büyüteceğim......Bir gülümsemeyle yüzüme taşıyacağım.....İki damlacık kirpiklerime tırmanacak sevinçten......Ne iyi etmişim diyeceğim......Doğacak günü beklemekle.......Ne iyi.......Gök gözlerinde halaya dursun diye kırlangıçlar.....Kederi ve kahrı bir su iştahıyla yenerek......Yeşertsin diye bu yürek..........Güneşli bir günde bekleyeceğim gelişini......Güneşli bir günde…………..

sen olsaydın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olsaydım

Olsaydım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Bir yudum sen olsaydın Avuçlarımda tutsak Bir yudum sen olsaydın Sessizliğime ortak Yetmiyor hayal edip Umutlarla avunmak Bitmiyor saatlerce Aşka sitem savurmak Sen olsaydın Dudaklarım mutluluk İçerdi sen olsaydın Dilimdeki suskunluk Biterdi sen olsaydın Zamanında sevmeyi Acıları ezmeyi Doya doya gülmeyi Yaşardık sen olsaydın Bir yudum sen olsaydın Arzularıma yasak Bir yudum sen olsaydın...
  3. Sen Özürlü Olsaydın!....okumalısınız..

Sen Özürlü Olsaydın!....okumalısınız..

özürlü, engelli, hakkında, şiir, engelli insanlar hakkında duygu yüklü şiir burada Hanımlar bu aralar çok fena depresyondayım bu çocukları düşündükçe, onlara zarar vermeyi düşünen hatta zarar veren insanlar aklıma geldikçe kendimi yiyip bitiriyorum.. Allah'm onları biz kullarından Korusun. Çünkü onlara sahip çıkması gereken bilerken; yine zarar veren onlara bizleriz.. Belki sen değilsin ,...
  4. olsada yesek ?

olsada yesek ?

Yemek tarifleri Aşeriyorum merhaba kızlar, canınız hamilelik döneminde en çok hangi yemeği istiyor?

Sayfayı Paylaş