Sen San...Ben Yanilayim..

elane

Yeni Üye
Üye
Sen San...Ben Yanilayim..
söylenmemiş sözlerim var
Öylece siralanmis cümlelerim var...Hic duygusuz...Bensiz sensiz...

Hic söylenmemis sözlerim var...Anlatamamaktan cekindigim...

Anlamsiz durup dururken ic cekislerim var...Dertli sandiran...

Pembe bide gözlügüm var...simdilerde cekmecede sakladigim...kötü gün icin...

Ara sira sinirlenecegim tutar...Hic gereksiz...Bos bos olaylara...

Kirmizi mumum vardi...en son dün yana yana tükendi...Aglayacaktim bitme diye...dinlemez diye biraktim kendi haline...oda bitti...her alevlenip bir gün sönmeye mahkum dünyalik gibi...Ben gibi...Sen gibi...Biz gibi...Bizim gibi...

Kendi haline birakdigim bir bu degildi...Cok seyi biraktim...Ve cok seyi birakmamak icin cok direndim...Birakmadiklarim...beni birakti...Biraktiklarim...icime oturdu...Mesela en son en cok sevdigim defterimi cöpe attim bidaha kullanmiycam diye...sonra cöpcü geldi götürdü...yirtip da atsaydim, hadi biri okursa diye icime dert oldu...

Bi ara da sarki doladim dilime...cok söyledim söyledim...sonra cok söyleyince biktim söylemekten...baska bi sarki doladim dilime...diger sarkinin sözlerini unuttum hatirlamak icin cok direndim...direndigim icin sinirlendim...ama yinede sarki söylemekten vazgecmedim...vazgecemedigim seyler i de dert ederim kendime...

Sonra derin bi nefes alir...icimi cekerim...dertli sanarsin...Bide yalanciktan gülümserim...Mutluluktan sanarsin...yanilirsin...

Geri