gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen San...Ben Yanilayim..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

söylenmemiş sözlerim var Öylece siralanmis cümlelerim var...Hic duygusuz...Bensiz sensiz...
    Hic söylenmemis sözlerim var...Anlatamamaktan cekindigim...

Anlamsiz durup dururken ic cekislerim var...Dertli sandiran...

Pembe bide gözlügüm var...simdilerde cekmecede sakladigim...kötü gün icin...

Ara sira sinirlenecegim tutar...Hic gereksiz...Bos bos olaylara...

Kirmizi mumum vardi...en son dün yana yana tükendi...Aglayacaktim bitme diye...dinlemez diye biraktim kendi haline...oda bitti...her alevlenip bir gün sönmeye mahkum dünyalik gibi...Ben gibi...Sen gibi...Biz gibi...Bizim gibi...

Kendi haline birakdigim bir bu degildi...Cok seyi biraktim...Ve cok seyi birakmamak icin cok direndim...Birakmadiklarim...beni birakti...Biraktiklarim...icime oturdu...Mesela en son en cok sevdigim defterimi cöpe attim bidaha kullanmiycam diye...sonra cöpcü geldi götürdü...yirtip da atsaydim, hadi biri okursa diye icime dert oldu...

Bi ara da sarki doladim dilime...cok söyledim söyledim...sonra cok söyleyince biktim söylemekten...baska bi sarki doladim dilime...diger sarkinin sözlerini unuttum hatirlamak icin cok direndim...direndigim icin sinirlendim...ama yinede sarki söylemekten vazgecmedim...vazgecemedigim seyler i de dert ederim kendime...

Sonra derin bi nefes alir...icimi cekerim...dertli sanarsin...Bide yalanciktan gülümserim...Mutluluktan sanarsin...yanilirsin...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sen San...Ben Yanilayim..
    paylasim icin tsklerrr

Sen San...Ben Yanilayim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  2. Seninle Ben

Seninle Ben

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sen...Ben...

Sen...Ben...

Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime, ben kendi masalımı terk edip, gözlerine benzeyen bir deniz seçmiştim kendime. Bana aşkı öğretmişsen yorgun, terli bir tepede; bırak isyanım tam olsun yüreğimin sessizliğindeki kıyamete… Bilirim sen kendince bir hayatı onarmaya düşkünsün. Onarmak içinse gidişin; sen önce seni affet. Adına mavi dediğin çoğul eksikliğinde…
  4. seninleyken ben....

seninleyken ben....

mehmet coşkundeniz sözleri evet meleklerim cok sevdiğim aşk doktoru mehmet coşkundenizin bir yazısını siz aşık melişlerimle paylaşmak istedim.... Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki...

Sayfayı Paylaş