gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sen sevdinmi senin olmayan ßirini

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sen hiç duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi... Üzüldün mü, yanaklarindan süzüldü mü hiç bir baskasinin gözyaslari... Yabanci hiçkiriklar gelip dügümlendi mi gögsünde...
    Düsündün mü geceleri... senin olmayan rüyalar gördün mü...
    senin olmayan birini sevdin mi?
    Gökyüzüne baktin mi , yildizlar düstü mü günes dogdu mu her gecenin sonunda ?
    Uyandin mi baska birinin sabahina?
    Hiç sevdin mi sen,
    Duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi...
    Gülümseyisini hissettin mi belli belirsiz
    senin dudaklarindaymiscasina yakin... Sicak...
    Hiç sevdin mi senin olmayan birini?
    Senin olmayan bir sehirde, bir gecede, bir bedende
    yasadin mi hiç?
    Sen hiç gerçekten sevdin mi senin olmayan birini ....

sen sevdinmi senin olmayan ßirini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen...

Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen...

ßir qöreßiLsem yüzünü, ßekLenmedik ßir $ehirde. Ne yAprAk dü$er Sonßaharda inan, Ne yAqmur... Ne Acı kaLır Yürekte Ne qöz ya$ı... ßir deqSe qözLerin qözLerime, Ne Hüzün kaLır qeCemde Ne mAtem... Ne asiLiqi kaLır deniZin, Ne HırçınLıqı... Ne Çok ÖzLedim Seni ßir ßiLsen... alıntı
  2. Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

akorlu parcalar basit akorlu parçalar kolay parçalar en kolay akor parçaları tablı Em F Artık yamanacak hiçbir yer kalmadı Dm F Em Kalbimin heryanı paramparça Em F İncindi ruhum sende kapılar kapandı Dm F Em Gidecek başka biryer kalmadı Dm Am Sensizlik neler aldı benden neler çaldı G Am Birbilsen nasıldı Dm Am Gözlerimi açtım uyandım yanımda sandım G Am Oysa hep yanıldım Em F Sadece bir...
  3. ßir Tek Sen Yetersin ßana...

ßir Tek Sen Yetersin ßana...

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı. Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin...

Sayfayı Paylaş