Sen Sevme Sevdiğimi Bil Yeter Bitanem.

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sen sevme sevdiğimi bil yeter sevdiğimi bil yeter sevme nickleri nickleri bitanem
Sen benim tarihinin en güzel fethisin sen yıldızları bol olan gecenin en parlak yıldızı sen benim ıssız bir adada isteyeceğim üç şeyin üçüsün AŞKIM

Kül olmuş ateş yanarmı,buz tutmuş su akarmı,şu gözler seni sevdi BAŞKASINA BAKARMI.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..

Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"

Seni görmediğim günler bir çakır dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk ağlaması başlıyor kulaklarımda uzun uzun ellerim biryerlere yapışıyorya ayaklarım o benim zavallı ayaklarım öyle şaşkın öyle kararsız öyle çaresizki seni görmediğim karanlıktayım katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasıl paslanırsa bir elma nasıl çürürse işte öyleyim.SENİ ÖZLEDİM SENİ SEVİYORUM

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsın

Bulutlar arasında göz kırpan güneş gözlerin kadar güzel olsaydı güneşe vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda güneşimsin.

Aşk denilen kelimeyi şarkılardan duyardım,Sen çıkınca karşıma kendimde seni buldum,İnsanım hakkım değilmi?Seni çok seviyorum...Aşkın cehennemine düşmüşüm yanıyorum

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yaşatma biriciğim

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik ölüm kadar acı,varlığın yaşam kadar kutsal,sen nefes kadar önemli ve canım kadarda değerlisin...

Bir kölenin kurtuluşu bir mültecinin vatanı ve bir tutsagın özgürlüğü kadar uzak olsanda samimiyeti sende yaşamak güzel yeterki beni yüreğinde sürgün etme ey dost

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin...

Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

Aşk Geçici,Sevgi Bir Ömürdür, Seveni Aşk Değil Sevgi Öldürür, Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür, Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem

Sana olan aşkımı sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herşeyimsin

Cellatlar yine başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe bir günahkar daha sordular bu ne yapmış dediler SEVMİŞ bunu atmayın bu zaten yanmış

Bir uçurumdan aşağı düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..

Geri