gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Sen Sor İlşad Özkan Yanıtlasın

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sağlıklı beslenme, zayıflama ve spor üzerine yazdığı yazılarla kendinden sıkça bahsettiren zayıflama ve spor dünyasının olay adamı İlşad Özkan zayıflama Koçu'nun interaktif röportaj kürsüsünde sizleri beklemekte.

İstediğiniz tüm soruları şuradan sorabilirsiniz.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok iyi oldu bu tesekkürr :D

Sen Sor İlşad Özkan Yanıtlasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyinle ilgili yanıt bekleyen 10 soru

Beyinle ilgili yanıt bekleyen 10 soru

Beyinle ilgili yanıt bekleyen 10 soru Son yıllarda beyin araştırmalarında çok büyük mesafeler kat edilmiş olmasına karşın, beyin ve beynin faaliyetleri konusunda daha bilmediğimiz çok şey var. Beyin evrendeki nesnelerin en karmaşık olanıdır. Öyle ki beynimizdeki nöron sayısı ile Samanyolu Galaksisi'ndeki yıldız sayısı eşittir. Son yıllarda beyin araştırmalarında çok büyük mesafeler kat...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen Benim Şarkılarımsın

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen Benim Şarkılarımsın

belki bir şarkın her sesinde belki bir sahil meyhanesinde belki de içtiğim sigaranın dumanısın bir yıldız gökte kayıp giderken ıslak bir yolda yalnız yürürken bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdasın geçmiş değil bugün gibi yaşıyorum hala seni sen hep benim yanımdasın gündüzümde gecemdesin çalınmasın söylenmesin sen benim şarkılarımsın sanki hiç gitmemiş hep var gibi bir sırrı herkesten...
  3. Sen Sor Zayıflama ve Diyet Uzmanları Yanıtlasın

Sen Sor Zayıflama ve Diyet Uzmanları Yanıtlasın

Sağlıklı beslenme diyet ve zayıflama uzmanları Zayıflama Koçu'nda soruları yanıtlıyor. Ünlü uzman Gizem Tutar ve Serkan Tutar'ın konuk olduğu bu interaktif kürsüde cevaplanması beklenen tüm soruları seni bekliyor. Aklınıza tüm takılan soruları Soruları uzmanlara sorabiliyorsunuz. Adminin Notu: Sitemizde link vermek kesinlikle yasaktır, bilginize... TİTAN
  4. Çocukların En Çok Merak Ettiği Sorunun Yanıtı

Çocukların En Çok Merak Ettiği Sorunun Yanıtı

Çocukların En Çok Merak Ettiği Soru Çocukların En Çok Merak Ettiği Sorunun Yanıtı Çocuk bakımı çok önemlidir özellikle küçük yaştan başlayan eğitim onun ileriki yaşlarda eğitilmesini klaylaştıracaktır...Çocuklarımız belli bir yaşa geldiklerinde özellikle konuşmaya bir başladıklarında hiç susmazlar soru üstüne soru yağdırırlar büyüklerine..Üstelik çok akıllıca sorular sorarlar...İşte en...

Sayfayı Paylaş