gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sen Tek Bir Sin İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

tekbir ilahisi seni seviyorum yüce yaradan seni seviyorum yüce yaradan ilahisi seni çok seviyorum allahım teşekkür ederim allahım
    seni çok seviyorum allahıom
    sen rahimsin sen nebisin allahım sen seversin sevilirsin sen tekbirsin
    ALLAHIM...

Sen Tek Bir Sin İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle sıradan bir pazar günü hava açık, biraz güneşli hep aynı yerdeyim, kim derki seninle ne senden ne kendimden vazgeçirtmem zor gibi görünsem de aslında sevebilirim, üzülebilirim bir tek şenle gülebilirim, gel! sevgimi çok gösteremem geçmişte kalbim kırıldı gözlerim ele verir belki bir tebessüm pek kıskanç sayılmam sanma ki sensiz olmam beni terk edersen
  2. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  3. Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ !

Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ !

Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ ! Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada iyiye ve güzele dair...
  4. beşinci mevsim sin sen ......

beşinci mevsim sin sen ......

"Beşinci Mevsim!... "Hani gidiyorsun ya, her şey donuyor aniden üşüyor yüreğim ellerim buz ama, ______sana KIŞ sın diyemem Hani, bir ses,bir nefes bekliyorum ne ses,ne nefes gelmiyor ya senden dökülüyor yüreğimin yaprakları ama, ______sana SONBAHAR sın da diyemem Hani, geliyorsun ya habersiz,aniden açıyor ruhumun çiçekl.........eri gökkuşağı geçiyor üzerimden ama,...

Sayfayı Paylaş