gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

sen uzakta bense burda sen uzakta bense burda aramızda dağlar var aramızda yollar var dağlar dinle .
    Öylesine özlemişim seni
    Öylesine yanmış canım
    Senin yokluğuna inan alışamadım
    Sensiz yapamıyorum

Şimdi uzağım belki!
    Ama bellimi olur..belki demli bir çay kokusuyla gelirim...belki yağmur olur yağarım şehrine..belkide rüzgarla düşerim önüne ..Sen yeter ki bekle!

Bazen herşeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorumki daha yaşamak için çok sebebim var

Anlatacak nelerim var bir bilsen
    İçimde ihtilaller kopmuş
    Kendimi sürgüne verdim
    Mutluluğum çoktan iflas etmiş
    İtiraza hakkım yok biliyorum

Anlatılması tarifsiz biliyorsun her seferinde sana da söylüyorum, ama kollarında ki mutluluğu ben çok seviyorum... O mutluluğun, huzurun tadı, güzelliği hiç bir yerde yok. Sen bambaşka bir dünyasın yüreğimde..

Sen uzakta, bense burda,aramızda yollar var
    Buna nasıl dayanırım ben
    Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var
    Buna nasıl dayanırım ben

Dün akşam SENİ düşünüyordum.Yatağıma girdim hala aklımdaydın.Rüyamda SEN vardın.Öyle güzeldin ki doyamadım SANA.Sıkıca sarıldım.Gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Silmek istedin,izin vermedim.Onlar mutluluk gözyaşlarıydı.Bırak aksın dedim.En kötüsü uyandığım andı.Bu sefer gerçekten ağlıyordum.

Sakın Ha beni aldatmayasın oralarda
    Sakın Ha yüreğimi yakmayasın derinden
    Sakın Ha ağlatmayasın gözlerimi
    Öldürürüm kendimi, yaşayamam.

Ey gözünü sevdiğim, canına yandığım.Gündüz göz yummadan hayaline daldığım.Canıma sarıp, belki benimdir sandığım.sen umut çiçeğim, sevda türküm, canbağım.Ey göznurum, yüreğine kurban olduğum, sevdasına eriyipte, sararıp solduğum.Üstüne yemin edipte deli olduğum.Sen gönül işlemem, göz emeğim, SONSUZLUGUM!!!!!!

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var
    Ey gözünü sevdiğim, canına yandığım.Gündüz göz yummadan hayaline daldığım.sen umut çiçeğim, sevda türküm, canbağım.Ey göznurum, yüreğine kurban olduğum, sevdasına eriyipte, sararıp solduğum.Üstüne yemin edipte deli olduğum.Sen gönül işlemem, göz emeğim, SONSUZLUGUM!!!!!!

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var

sağol benim ince yüreği güzel kızım kocaman öğücükler annesinden kraliçesinden meleğine

Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateşim Var Öp "Beni.." Yani Sen Gibi

Ateşim Var Öp "Beni.." Yani Sen Gibi

Çırılçıplak soyunduğum harflerin/üst üste getirdiği/bir ayrılıktayım ve farkındayım/üşüyor sözlerim sensiz/sar bikere cümlemi Ateşim var öp beni...Yani sen gibi Yani sen… Sevişen acıların uygunsuz yakalanışı kalbime Sar… Yaram berem kan ağlar… Yani sen… İklimlerden sonbahar Avluda saklambaç mevsimini geçtim yar Onyedinci sayfanın içine katlanmış bir aşka Sarı yapraklarımı döküyorsam...
  2. Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Artık gücüm kalmadı Yoruldum... Sana verdiğim sözler vardı Bir bir hepsini unuttum. Kuruttum gözlerimi, ağlasamda bitti yaşlarım Akacaktı belki daha Tuttum... Yuttum yine bana kustuğun zehrini Canımı yaktı, içimi kanattı Sustum... Susturdum artık yüreğimi de Bağırdı, bağırdı Yeter dedim, ben bağırdım Korkuttum O korktu Ben korktum... Çoktum aslında ben, vardım Bi gülerdim içimden...
  3. Seninle avatarım arasında kocaman bir fark var...

Seninle avatarım arasında kocaman bir fark var...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bende aranızdayım

bende aranızdayım

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım burda güzel arkadaşlıklar elde ederim...

Sayfayı Paylaş