gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sen var iken ey nebi İLAHİSİ

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sen var iken ey nebi ey nebi ilahisi muhammed ilahisi bir güzeldi ki dünya sen var iken ey nebi
    hakikat oldu rüya
    sen var iken ey nebi
    nakarat:
    kardeşti zenci beyaz
    gülleri öperdi yaz
    ne hoştu şükür niyaz
    sen var iken ey nebi
    indi ayetler tek tek
    gönüller sanki ipek
    yetimler sevindi pek
    sen var iken ey nebi
    nakarat
    herkes kuş kadar hürdü
    bilal taşdı köpürdü
    yetimler sefa sürdü
    sen var iken ey nebi
    nakarat
    ben ne şah nede beyim
    bir aciz pervaneyim
    artık kime gideyim
    sen var iken ey nebi
    nakarat

Sen var iken ey nebi İLAHİSİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun düştük ey nebi!

Yorgun düştük ey nebi!

Bilirim, Sen Ahirzaman Peygamberi'sin ve bilirim her an bir adım daha yaklaşmaktayız o müthiş güne. İmanı elde tutmanın, ateşi elde tutmak gibi olduğu bir zamanı yaşıyoruz. Sabah mü'min uyananlar, akşama dinlerinden uzaklaşabiliyor. Dilleri ile hakkı müdafa edenler, kendi çıkarlarına gelip dayandığında, söylediklerinin tam tersini yapıyorlar. Sen'den ayrı geçen günler, çok şey alıp götürdü....
  2. selam sana ey Nebi

selam sana ey Nebi

selam sana ey nebi sözleri Selam Sana Ey Nebi Selam sana Andelib_i Zis;an Selam sana Muhammedi Cebrail'in yüregiyle selam ibrahimce selam sana Rahimce selam sana Gafurca selam..
  3. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...

Sayfayı Paylaş